„IFA 2012“ parodoje „Huawei“ pristatė vartotojo sąsają „Android“ įrenginiams

Publikuota: 2012 m. rugsėjo 3 d. pirmadienis

Viena iš pasaulyje pirmaujančių informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėjų „Huawei“ šią savaitę „IFA 2012“ parodoje Berlyne surengė išankstinę „Huawei Emotion“ vartotojo sąsajos peržiūrą. „Android“ veikianti sąsaja atliks svarbų vaidmenį stiprinant kompanijos išmaniųjų telefonų rinkinį. Vadovaujantis į vartotoją orientuota „Huawei“ dizaino filosofija „Dizainas su empatija“, „Emotion“ buvo kuriama ištyrus vartotojų naudojimosi telefonais ypatybes ir lūkesčius.

„Emotion“ atspindi empatiško „Huawei“ dizaino filosofiją – sukurta vartotojų vartotojams. Kurdami šią vartotojo sąsają kalbėjomės su jais, siekėme išsiaiškinti keliamus lūkesčius išmaniesiems telefonams ir naudojimosi patirčiai, o taip pat stengėmės įvardinti, ko mes patys kaip vartotojai tikimės iš savo įrenginių. Komanda sąmoningai teikė pirmenybę ne technologijai, bet žmonėms. Manome, kad tik klausydamiesi klientų poreikių ir norų, mes iš tiesų galime sukurti mėgstamus produktus", – teigia „Huawei Device“ Vartotojo sąsajos dizaino direktorius Dennisas Poonas.

„Emotion“ pristatymas „IFA 2012“ parodoje suteikė galimybę pažvelgti į tai, ko vartotojas galės tikėtis iš galutinio produkto. „Emotion“ palengvina naudojimąsi telefonu ir supaprastina navigaciją. Tai leidžia vartotojams pritaikyti savo išmaniojo telefono pagrindinio puslapio dizainą ir funkcijas pagal savo asmeninius poreikius bei suteikia galimybę supaprastinti aplanko funkcijas lengvesniam aplikacijų valdymui. „Me Widget“ padeda sujungti visą informaciją ir reikalingas funkcijas į vieną pagal poreikius pritaikomą valdiklį. Sąsajoje taip pat integruota „Smart Tutorial“ – pagalbos priemonė, padedanti pradedantiesiems vartotojams kuo greičiau susipažinti su telefono funkcijomis.

„Huawei“ kreipiasi į vartotojus prašydama jų atsiliepimų apie vartotojo sąsajos dizainą, kuriuos galima siųsti elektroniniu adresu emotion@huawei.com. „Emotion“ versija anglų kalba pasirodys ketvirtąjį šių metų ketvirtį.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »