„Intel“ sukūrė daiktų interneto platformą mažmeninei prekybai

Publikuota: 2017 m. sausio 20 d. penktadienis

Kompanijos „Intel“ vadovas Brajanas Kžaničius (Brianas Krzanich) kasmetėje konferencijoje „Big Show“ pristatė naują platformą „Responsive Retail Platform“ (RRP), skirtą sujungti mažmeninei prekybai naudojamoms įvairioms daiktų interneto technologijoms į vieną sprendimą.

RRP jungs taikomųjų programų sąsają (angl. Application program interface), prekybos įrangą, programinę įrangą ir jutiklius į vieną grandį pagal bendrus standartus.

Platformos pagrindui bus naudojamas žemos įtampos procesorius su galimybe apdoroti RFID (angl. Radio frequency identification – „atpažinimo radijo dažniu“) žymes ir jutiklius. Be to, kartu su platforma bus galima naudoti ir kitų gamintojų jutiklius bei daviklius.

RRP geba atsekti prekių judėjimą po parduotuves ir analizuoja pirkėjų polinkius. Į platformą įdiegta analitinė „PaaS“ sistema, kuri leidžia veikti kartu su kitų programinės įrangos gamintojų sukurtomis debesų sistemomis.

Kol kas „Intel“ prekybos platforma veikia „Intel Core i7“ linijos procesorių pagrindu. Artimiausiu metu RRP bus pritaikyta daugiau įrenginių su galingomis „Xeon“ mikroschemomis. „Intel“ partneriai įtraukė į platformą ir savo prekybos ekosistemas.

Artimiausius penkerius metus „Intel“ numato investuoti į mažmeninės prekybos projektus 100 mln. JAV dolerių.

2016 m. pabaigoje „Intel Capital“, sprendžianti „Intel“ investicijas, investavo per 250 mln. dolerių į autonominio transporto technologijų kūrimą artimiausius dvejus metus. „Intel“ šiuo metu daug dėmesio skiria bepiločio valdymo galimybių plėtrai, įskaitant ir šiai sričiai naudojamų daiktų interneto technologijų tobulinimą.

Šaltinis: itbestsellers.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai