JAV valdžia sėkmingai diegia IPv6

Publikuota: 2012 m. spalio 30 d. antradienis

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) valdžia, kaip ir dauguma didžiųjų IT organizacijų bei kitų šalių vadovybių, ypatingą dėmesį skiria savo tinklų perėjimui prie IPv6. Dar 2010 metų rugsėjį informacinių technologijų federalinis direktorius Vivek Kundra davė nurodymą dėl perėjimo prie IPv6 išskyręs du tikslus, padėsiančius greičiau pereiti prie šio protokolo.

Visų pirma 2012 metų spalio 30 dieną visos federalinės JAV struktūros turi atnaujinti savo interneto, el. pašto, domenų sistemos, bendro naudojimo serverių tarnybas, taip pat informaciją apie interneto paslaugų tiekėjus. Antra, iki 2014 metų spalio 30 dienos nurodyta atnaujinti korporatyvinius tinklus ir vidines programas, susijusias su bendro naudojimo interneto serveriais. Siekdama palengvinti šias užduotis, JAV informacinių technologijų taryba išleido atnaujintą leidinį „Perėjimo prie IPv6 planas“.

Kadangi šių metų spalio 30 jau atėjo, galima pažvelgti, kaip sėkmingai JAV įgyvendina perėjimą prie IPv6. Šiuo metu 20 proc. JAV federalinių tarnybų tinklalapių visiškai prieinami per IPv6. Ir nors 20 proc. neatrodo daug, šie 304 atnaujinti resursai – tai labiausiai lankomi įstaigos portalai.

 

Šaltinis: prodigital.su
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

IPv6: kad IP adresų niekada netrūktų

Šių metų birželio pradžioje daugybė pasaulio interneto kompanijų, tarp kurių ir tokios milžinės, kaip „Google“, „D-Link“, „Cisco“, pažymėjo pasaulinę perėjimo prie IPv6 protokolo dieną, tuo dar kartą pažymėdamos, kad ankstesnis ir vis dar naudojamas IP adresų kodavimas IPv4 proto... skaityti »

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »