„LG Electronics“: svarbu ne tik elektronikos įranga, bet ir dizainas

Publikuota: 2012 m. balandžio 25 d. trečiadienis

Tyrimų duomenimis, renkantis elektronikos įrenginį – televizorių, telefoną ar šaldytuvą – apsisprendimą pirkti didžiąja dalimi nulemia dizainas. Siekdama stiprinti išskirtinio produktų dizaino strategiją, vartotojiškos elektronikos gamintoja „LG Electronics„ (LG) pristato naujo dizaino „L–Style“ išmaniuosius telefonus ir ypač siaurą ekrano rėmelį turinčius “Cinema Screen“ dizaino televizorius.

„Gamintojai pasaulinėje rinkoje konkuruoja ir techninėmis produktų savybėmis, ir dizainu. Lietuvoje tai vienas iš penkių svarbiausių veiksnių, lemiančių žmonių pasirinkimą. Į tai atsižvelgdama LG šiais metais pristatys išskirtinio dizaino produktus, kurių stilius ir praktinis funkcionalumas įvertinti pasauliniais dizaino apdovanojimais „iF„ ir „Red dot“, – sakė Vjacheslavs Sergejevs, „LG Electronics Latvia" viešųjų ryšių atstovas Baltijos šalims.

Britų Dizaino tarybos (angl. Design Council) 2011 m. atlikta apklausa atskleidė, kad dizainas, kaina ir techninės savybės yra pagrindiniai veiksniai, kurie lemia apsisprendimą pirkti. Net 78 proc. apklaustųjų teigė, kad dizainas jiems yra svarbiausias dalykas renkantis produktą, tuo tarpu 22 proc. nurodė, kad jiems tai nėra svarbu. Vartotojai vis daugiau dėmesio skiria namų interjerui – šalia sienų apmušalų ir baldų svarbiais dizaino elementais tampa elektronikos prietaisai. Ypač į interjero dizainą atsižvelgiama renkantis televizorių, namų kino sistemų, šaldytuvų ar skalbimo mašinų dydį. Netgi paprasti elektronikos prietaisai tampa svarbūs ir papildo estetinę namų erdvę.

LG buvo pirmoji Pietų Korėjos kompanija, dar 1958 m. pristačiusi industrinio dizaino koncepciją. 1999 m. kompanija paskelbė dizainą kaip vieną iš keturių kuriant produktus svarbiausių sričių. Šiuo metu už LG produktų dizaino plėtojimą atsakingi 540 darbuotojų 12 pasaulio šalių. Svarbiausia kompanijos dizaino strategija – išskirtinis stilius, atitinkantis produktų ilgaamžiškumą, kurį nulemia aukšta kokybė ir patvarumas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »