LG pristatė lietimu valdomą monitorių su „Windows 8“

Publikuota: 2012 m. spalio 31 d. trečiadienis

„LG Electronics“ (LG) pristatė „Touch 10“ monitorių (modelis ET83) su „Windows 8“ operacine sistema. 23 colių įstrižainės ekraną turintis monitorius, skirtingai nei jo pirmtakai rinkoje, gali būti valdomas visais dešimt pirštų vienu metu. Naujoji funkcija patogi ir todėl, jog nereikalauja diegti papildomas programas ar atnaujinti visą kompiuterį.

„Šis monitorius demonstruoja naujas valdymo lietimu galimybes, sustiprina LG, kaip pirmaujančio lietimu valdomų įrenginių gamintojo, pozicijas rinkoje“, – sakė J.J. Lee, „LG Home Entertainment Company“ vykdomasis viceprezidentas ir IT verslo padalinio vadovas. „Išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai jau įrodė pilnai pirštais valdomų ekranų paklausą. Dėl technologijos „10–point touch“ naujasis monitorius žengia dar vieną žingsnį praplečiant tokių įrenginių interaktyvių galimybių spektrą“.

Daugelis lietimu valdomų ekranų naudoja dviejų pirštų atpažinimo sistemą ir leidžia valdyti pagrindinius meniu elementus. LG „Touch 10“ monitorius suteikia galimybę naudoti visus pirštus vienu metu. Monitoriaus ekranas turi greitą atsako laiką, todėl leidžia pasinaudoti pažangiomis „Windows 8“ savybėmis, pvz. ekrane atverčiama klaviatūra. „Touch 10“ suderinamas su liečiamo ekrano pieštuku (įsigyjamas atskirai). Tai patogu vartotojams, mėgstantiems vartotojo sąsają valdomą pieštuku.

„Tai naujos kartos LG sprendimas lietimu valdomų įrenginių rinkoje. Jis suteikia netradicinę galimybę – valdant lietimu – išmėginti naujausias „Windows 8“ galimybes“, – sakė John Case, „Microsft“ WW OEM rinkodaros viceprezidentas.

„Touch 10“ monitorius turi 23 colių įstrižainės ekraną, pritaikytą muzikos programėlėms, kurios turi virtualią pianino ar sintezatoriaus klaviatūrą. Didelis ekranas leidžia žiūrėti filmus, žaisti žaidimus ir naudotis edukacinėmis programomis. Dar daugiau lietimu valdomų programėlių galima rasti interneto parduotuvėje „Windows Store“. Be to, vartotojai gali nesunkiai keisti nustatymus; monitorius pilnai valdomas lietimu nuo pat jo prijungimo akimirkos, nereikia jokios papildomos programinės įrangos.

Siekiant užtikrinti optimalią vaizdo kokybę, monitorius naudoja IPS matricą. Toks ekranas, lyginant su tradicine TN matrica yra ryškesnis, geriau ir natūraliau atkuria spalvas. IPS matrica taip pat siūlo platų matymo kampą, sumažina akių nuovargį, taip prailgima žiūrėjimo laiką.

Kitą mėnesį monitorius pasirodys Pietų Korėjoje. Vėliau jo prekyba persikels į Europą ir kitas rinkas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »