LG pristato mažesniąją flagmano „G3“ versiją – „G3 s“

Publikuota: 2014 m. liepos 17 d. ketvirtadienis

„LG Electronics“ (LG) pristato išmanųjį telefoną G3 s, mažesnįjį flagmano G3 variantą. Naujasis telefonas, pasaulinėje rinkoje dar žinomas „G3 Beat“ vardu turi pirmtakui būdingą dizainą, technines savybes ir vartotojo sąsają, tačiau kompaktiškesnį dydį ir mažesnį, 5 colių ekraną.

„LG G3 s“ kurtas tam vartotojų segmentui, kurie renkasi vidutinės kainų kategorijos telefonus, turinčius modernų dizainą, pažangias išmaniąsias savybes ir žinoma, patrauklią kainą. Telefonas turi 5 colių HD IPS ekraną ir itin siaurą rėmelį, todėl ekrano ir korpusu santykis yra 74,1 proc., t.y. didžiausias tarp tos pačios kategorijos įrenginių. „G3 s“ išlaikė pirmtakui

„G3“ būdingą dizainą su lengvai lenktais šonais ir siauresnėmis briaunomis, pritaikytomis patogesniam laikymui rankoje. Keletas iš išmanių „LG G3 s“ funkcijų:

„Laser Auto Focus“: leidžia fokusuoti tikslius momentus greičiau nei anksčiau, matuojant atstumą lazeriu tarp subjekto ir kameros.

„Touch & Shoot“: leidžia paspaudus bet kurioje ekrano vietoje sufokusuoti ir užfiksuoti vaizdą, taip sumažinant dvejų žingsnių procesą iki vieno.

„Gesture Shot“: sugniaužus ranką prieš ekraną automatiškai pradedamas trijų sekundžių skaičiavimas prieš vaizdo fiksavimą.

„Smart Keyboard“: fiksuoja klaidas renkant tekstą, taip sumažina netiksliai surenkamų žodžių kiekį iki 75 proc.

„QuickMemo+“: leidžia pasižymėti pastabas tiek raštu, tiek piešiant ar kitu patogiu būdu.

„LG G3 s“ Europoje, taip pat ir Baltijos šalių rinkose bus pristatomas per artimiausias kelias savaites.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »