LG pristato telefoną lenktu ekranu „G Flex2“

Publikuota: 2015 m. sausio 6 d. antradienis

„LG Electronics“ (LG) parodoje CES pristatys telefoną „G Flex2“. Kaip ir prieš metus pristatytas pirmtakas „G Flex“, naujasis modelis turės lenktą ekraną, taip pat išsiskirs galingu 64-bit aštuonių branduolių procesoriumi, kuris garantuos greitą ir sklandų telefono veikimą.

„G Flex2“ yra pirmasis oficialiai pristatytas telefonas su „Qualcomm Snapdragon 810“ 64-bit aštuonių branduolių procesoriumi – tai greičiausias šiuo metu procesorius, skirtas įrenginiams su „Android 5.0“ operacine sistema. 5,5 colių P-OLED ekranas atkuria vaizdą 1080p Full HD raiška, o 700 mm lenkimo spindulys išplečia jo matymo kampą.

Lenkimo spindulys „G Flex2“ telefone vyrauja nuo 400 iki 700 mm. Dinamiškai lenktas korpusas suteikia modernią, ergonomišką išvaizdą Dėl lenkto korpuso telefono mikrofonas kalbant yra arčiau burnos, todėl geriau perduoda garsą, lyginant su tradiciniais telefonais, kurie praleidžia daugiau aplinkos triukšmo.

Dėl 650 mm spinduliu išlenktos galinės dalies, telefono forma tampa patogi jį laikyti rankoje ar kišenėje. Be to, korpusas yra 20 proc. tvirtesnis, lyginant su tradiciniais išmaniaisiais telefonais, nes pagamintas iš specialios chemiškai apdorotos technologijos, plėtojamos LG. „Self Healing“ galinis dangtelis geba pats greitai išlyginti nuo kasdienio naudojimu atsirandančius įbrėžimus. Tokių įbrėžimų „užgydymas“ trunka nuo trijų minučių iki dešimties sekundžių, priklausomai nuo namuose esančios ar lauko temperatūros.

„G Flex2“ turi labai greitą „Laser Auto Focus“ kamerą, pirmą kartą pritaikytą flagmane „G3“. Ši kamera leidžia fiksuoti aukštos kokybės fotografijas net ir mažo apšvietimo sąlygomis. Ji geba matuoti atstumą iki fotografuojamo objekto, taip tiksliau sufokusuoja vaizdą. Kameroje pritaikyta OIS+ technologija ir dviguba LED blykstė.

Naujos „LG Flex2“ funkcijos, pritaikytos lenktam ekranui:
- „Gesture Shot“ – skirta daryti asmenukėms, kai kamera reaguoja į rankos judesį 1,5 m atstumu ir automatiškai fiksuoja vaizdą. 
- „Gesture View“ – leidžia patikrinti paskutinį fotografuotą momentą iškart užfiksavus nuotrauką ar asmenukę.
- „Glance View“ – pateikia pagrindinę informaciją apie laiką, naujausias SMS, praleistus skambučius perbraukus pirštu ekraną net tuomet, kai ekranas išjungtas.
- „Fast Change“ – leidžia įkrauti bateriją 50 proc. greičiau, t.y. per mažiau nei 40 minutes.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »