Lietuvoje pristatomas išmanusis LG laikrodis „G Watch R“

Publikuota: 2015 m. sausio 21 d. trečiadienis

„LG Electronics“ (LG) jau vasario mėnesį Lietuvoje pristatys išmanųjį laikrodį „G Watch R“. Dėvimos elektronikos kategorijai priklausantis įrenginys turės tradicinio laikrodžio funkcijas, tai pat veiks su „Google“ operacine sistema „Android Wear“ ir galės jungtis su kitais „Android“ naudojančiais prietaisais.

Per „Bluetooth“ ryšį „G Watch R“ gali jungtis prie įrenginių veikiančių su „Android 4.3“ ir vėlesne versija. Šie įrenginiai į laikrodžio ekraną perduoda žinutes ir kitus „Google Now“ pranešimus.

Pirmą kartą oficialiai pristatytas praėjusį rudenį, „LG G Watch R“ yra pirmasis pasaulyje laikrodis su apskritu plastikiniu OLED (P-OLED) ekranu. Jį supa patvarus nerūdijančio metalo rėmelis. 1,3 colių ekrane vaizdas išliks ryškus ryškioje saulės šviesoje žiūrint iš bet kurio kampo. Laikrodis turi „IP67“ (angl. Ingress Protection Rating) apsaugos klasę, todėl gali veikti iki 30 minučių po vandeniu, 1 metro gylyje. Jis atsparus ir dulkėms.

„LG G Watch R“ pristatomas kartu su 410 mAh baterija, galingu 1.2 GHz „Snapdragon 400“ procesoriumi, 4 GB operatyviosios ir 512 MB darbinės atminties. „G Watch R“ turi solidžią išvaizdą ir tradiciniam rankiniam laikrodžiui būdingą formą. Laikrodžio savininkai gali pasirinkti vieną iš šešių ekrano užsklandų. Laikrodžiui pritaikytas keičiamas 22 mm odos dirželis, kurį naudotojai gali pasikeisti pagal asmeninius poreikius.

Techninės „G Watch R“ specifikacijos:
- Procesorius: 1,2 GHz „Qualcomm Snapdragon 400“
- Ekranas: 1,3 colių P-OLED (320 x 320)
- Atmintis: 4GB eMMC / 512 MB RAM 
- Baterija: 410 mAh
- Operacinė sistema: „Android wear“ (suderintas su „Android 4.3“ ir naujesnę versiją turinčiais išmaniaisiais telefonais)
- Davikliai: „9-Axis“ (giroskopas / akcelerometras/ kompasas), barometras, PPG (širdies ritmo matuoklis)
- Spalva: juoda
- Kita: atsparus vandeniui ir dulkėms („IP67“)

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »