„Logitech Wireless Solar Keyboard K750“ – 2012 metų „iF“ gaminio dizaino apdovanojimas

Publikuota: 2011 m. lapkričio 29 d. antradienis

„Logitech“ gaminys – belaidė klaviatūra „Wireless Solar Keyboard K750“ buvo pagerbta prestižiniu 2012 metų „International Forum Design“ („iF“) apdovanojimu už vartotojiško gaminio dizaino meistriškumą. Be „Logitech Wireless Solar Keyboard K750“ kompiuterijos kategorijoje dėl šio apdovanojimo rungėsi dar beveik 3 000 gaminių.

„Jaučiamės pamaloninti ir didžiuojamės, kad „Logitech Wireless Solar Keyboard K750“ buvo pripažintas ir įvertintas „iF“ gaminio dizaino apdovanojimu, – sakė Thibaudas Nolfas, „Logitech“ klaviatūrų ir rinkinių produktų vadovas Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regione. – Siekiame kurti novatoriškus gaminius, kurie padėtų žmonėms išnaudoti kiek įmanoma daugiau kasdien naudojamų technologijų potencialo. „iF“ žiuri paskirtas apdovanojimas įvertina ne tik mūsų sunkų darbą, kurį nuveikėme kurdami šį gaminį, bet ir „Logitech“ įsipareigojimą kurti inovacijas.“

„Logitech Wireless Solar Keyboard K750“

„Logitech Wireless Solar Keyboard K750“ klaviatūra pati save aprūpina energija, ją išgaudama iš kambaryje esančios aplinkos šviesos – tam nereikia tiesioginių saulės spindulių – tad nereikės rūpintis baterijų keitimu. Iki galo įkrautas akumuliatorius parūpina užtektinai elektros energijos klaviatūrai veikti iki trijų mėnesių visiškoje tamsoje. Šioje klaviatūroje derinamas tradicinių, nešiojamųjų kompiuterių klaviatūrų bei specifinis „Logitech“ įgaubtų klavišų dizainas. Tai padeda greičiau, tyliau ir patogiau spausdinti. Klaviatūroje nenaudojamos PVC medžiagos, jos dėžutė yra visiškai perdirbama – K750 sukurta taip, kad sumažintų savo poveikį aplinkai. Sukurta bei parduodama ir darbui „Mac“ kompiuteriais skirta „Logitech Wireless Solar Keyboard K750“ versija.

Apie „iF“ dizaino apdovanojimus

58 metus „iF“ gaminių dizaino apdovanojimai yra tarptautinio masto ženklas, skiriamas geriausiam dizainui. Šie apdovanojimai tapo išsiskiriančių pasiekimų dizaine simboliu. „iF“ dizaino apdovanojimai yra prižiūrimi „International Forum Design“ organizacijos yra laikomi kaip vieni iš svarbiausių pasaulinių dizaino konkursų – jie pritraukia beveik 2000 dalyvių iš daugiau nei 30 šalių kiekvienais metais. Šiuo metu „iF“ yra atstovaujama Hanoveryje ir Miunchene (Vokietija), Taivane, Korėjoje ir Brazilijoje.

Gaminių nuotraukų rasite čia ->>

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„Logitech“ produktai įvertinti prestižiniais „red dot“ dizaino apdovanojimais

Už išskirtinį dizainą ir kokybę konkurso komisija skyrė 2012 metų „red dot“ apdovanojimus kompiuterio pelei „Logitech Cube“ ir belaidei klaviatūrai su saulės baterijomis „Logitech Wireless Solar Keyboard K750“. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (30)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »