„Mac“ savininkai labiau linkę pažintims naudoti socialinius tinklus

Publikuota: 2017 m. vasario 14 d. antradienis

„Kaspersky Lab“ nustatė romantiško elgesio ypatumus socialiniuose tinkluose. Pasirodo, naudotojai, kurie daugiausia naršo internete su „Mac“ įrenginiais, išsiskiri didesniu polinkiu į meilės reikalus socialiniuose tinkluose.

Santykiai prasideda preliudija. Čia, remiantis apklausos duomenimis, „Mac“ kompiuterių savininkai yra neginčijami lyderiai tarp kitų įrenginių naudotojų: 14 proc. pripažino, kad naudojasi socialiniais tinklais pasimatymams, o 11 proc. – ieško seksualinių partnerių. Tai dvigubai daugiau už visų kitų respondentų (atitinkamai 8 proc. ir 5 proc.) vidurkį. Nenuostabu, kad norėdami pasiekti savo tikslus, „Mac“ mėgėjai labiau linkę atskleisti savo santykių statusą (83 proc., palyginti su 63 proc.) ir seksualinę orientaciją (70 proc., palyginti su 44 proc.) socialinių tinklų svetainėse.

Be to, „Mac“ naudotojai labiau linkę kalbėti apie savo romantišką veiklą socialiniuose tinkluose, trečdalis (31 proc.) teigia, kad jie tai lengvai padarytų. Šis vidurkis siekia šiek tiek daugiau nei 16 proc.

Kaip socialiniai tinklai veikia tų, kurie jau turi partnerį, asmeninį gyvenimą? Beveik pusė respondentų (46 proc.) teigė, kad jų santykiai pagerėjo dėl socialinių tinklų. „Mac“ naudotojai šiuo atžvilgiu taip pat laimingiausi – tarp jų ši proporcija siekia 68 proc. Tai gali būti dėl to, kad „Mac“ naudotojai labiau linkę bendrauti su savo partneriais socialiniuose tinkluose: 45 proc. renkasi šį bendravimo su artimaisiais būdą, o vidutinis visų respondentų skaičius buvo tik 36 proc.

„Mes nė nepastebime, kaip smarkiai virtuali veikla pradėjo veikti mūsų gyvenimą, įskaitant santykius su mūsų artimaisiais. Žinoma, kai kuriais atvejais socialiniai tinklai yra tikra palaima. Jie leidžia mums bendrauti su žmonėmis, kuriuos ne visada galime pamatyti fiziškai. Tačiau neturėtume pamiršti apie šio bendravimo būdo riziką: santykiai gali būti sugadinti ar net sunaikinti socialinių tinklų, todėl turime būti labai atsargūs, kuo dalijamės su draugais ir kaip ši informacija gali juos paveikti, – sako Andrejus Mochola (Andrey Mochola), „Kaspersky Lab“ klientų aptarnavimo departamento vadovas.

Siekiant išvengti užsikrėtimo kažkuo pavojingesniu nei tiesiog „meilės karštine“, „Kaspersky Lab“ ekspertai rekomenduoja visada taikyti patikimą apsaugą. Skaitmeniniame pasaulyje, pavyzdžiui, „Apple“ gerbėjai, gali naudotis „Kaspersky Internet Security for Mac“.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »