Nauja „Panasonic“ ausinių serija – išliekantis dizainas ir išskirtinė garso kokybė

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 24 d. penktadienis

„Panasonic“ pristato naują novatoriškų ausinių seriją HXD, kurią sudaro trys skirtingi modeliai: „HXD3“, „HXD5“ ir „HXD7W“. Šios ausinės – tai įrodymas, kad „Panasonic“ siekis yra siūlyti dailios išvaizdos produktus. Visa ausinių serija buvo sukurta remiantis minimalistinio dizaino koncepcija, kuri užtikrina produkto ilgaamžiškumą ir leidžia jam išlaikyti nuolatos aktualią urbanistinę stilistiką.

Nors „HXD3“, „HXD5“ ir „HXD7W“ išoriškai šiek tiek skiriasi, bet jos visos užtikrina nepriekaištingą garso kokybę. Kurdama šias ausines „Panasonic“ pasitelkė didžiausius pasiekimus garso technologijose, todėl šių ausinių naudotojai galės mėgautis krištolo grynumo garsu bet kokioje aplinkoje.

Ausinės „HXD3“: dviejų medžiagų junginys

„HXD3“ – tai stilingos, minimalisitinės išvaizdos ausinės, kuriose metalo korpusas derinamas su matinio paviršiaus rėmu. O penkių skirtingų spalvų pasirinkimas turėtų įtikti plačiai muzikos mylėtojų auditorijai. Be to, minkštos silikono pagalvėlės ne tik prideda papildomų akcentų šių ausinių dizainui, bet ir leidžia jas patogiai nešioti ant ausų. Šiose ausinėse taip pat panaudota speciali medžiaga, apsauganti nuo išorinio triukšmo.

Ausinės „HXD5“: eksperimentinis dizainas

„HXD5“ atstovauja minimalisitinio industrinio dizaino krypčiai. Šios ausinės yra dviejų spalvų – baltos ir juodos titaninės su raudona juostele. Be to, chromo akcentai ir ant jų krinantys šviesos bei spalvų atspindžiai šių ausinių išvaizdai suteiks unikalų efektą.  Be išskirtinio dizaino šis ausinių modelis turi didelius 40 mm skersmens garsiakalbius, minkštas sintetinės odos pagalvėles ir užtikrina garso kokybę, neatsiliekančią nuo išvaizdos.

Ausinės „HXD7W“: drąsus užmojis

Tiems, kurie nori išsiskirti, ausinių „HXD7W“ tvirtos konstrukcijos dizainas ir milžiniškas korpusas suteiks pakankamai dėmesio. Juodos ir baltos spalvų ausinės „HWD7W“ turi didžiulius garsiakalbių dėklus, kurie sustiprina ir 40 mm dydžio garsiakalbių atkuriamo garso įspūdį. Tad šios ausinės sugebės nustebinti ne vien savo išvaizda, bet ir garso kokybe. „HXD7W“ taip pat yra aprūpintos nuotolinio valdymo mygtuku ir mikrofonu, todėl jas galima naudoti kartu su mobiliuoju telefonu

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »