Naujoji „Sony Handycam“ vaizdo kamerų šeima leis kiekvienam įsijausti į savo filmų kūrimą

Publikuota: 2012 m. sausio 11 d. trečiadienis

Šių metų „Sony Handycam“ vaizdo kamerų šeima, kurios modeliai pasirodys prekyboje nuo vasario mėnesio, savo pažangiomis naujovėmis suteiks geresnes galimybes kiekvienam atverti savo, kaip filmų kūrėjo, pusę.

Naujos technologijos padės užfiksuoti ryškesnį, „nesulietą“ aukštos kokybės „Full HD“ vaizdą net ir labai priartinus, bei įrašyti aiškesnį garsą. Keturi nauji šios šeimos modeliai yra su integruotais projektoriais, kurie sieną, lubas ar bet kurį tinkamą paviršių leis akimirksniu paversti kino ekranu. Taip pat šių metų šeimoje yra ir mažiausia pasaulyje AVCHD formatu įrašanti 3D vaizdo kamera „Handycam“, padėsianti įspūdingiau užfiksuoti akimirkas.

Naujos funkcijos geresniam vaizdui ir garsui

Aukštos klasės šių metų „Handycam“ modeliuose debiutuoja moderni optinė vaizdo stabilizavimo sistema „Balanced Optical SteadyShot“, kuri padeda sumažinti judančių rankų įtaką ir fotografuoti bei filmuoti „nesulietus“, ryškių kontūrų vaizdus. Stabilizavimas dabar taikomas visoje optinėje sistemoje, taip pat objektyve ir „Exmor R“ CMOS vaizdo jutiklyje. Dėl to stabilizavimo sistemos efektyvumas yra iki 13 kartų veiksmingesnis ir veikia esant įvairiam objektyvo židinio nuotoliui – tiek filmuojant ar fotografuojant itin plačiu kampu, tiek maksimaliai priartinus vaizdą.

Keturiuose naujuose PJ serijos modelių LCD ekranuose yra integruoti vaizdo projektoriai. O geru garsu žiūrint vaizdą dideliame ekrane ant sienos pasirūpina stereo garsiakalbiai su „Clear Phase“ ir „S-Master Digital Amplifier“ technologijomis.

Naujieji „Handycam“ modeliai pasižymi ir geros kokybės, švariu garso įrašymu. Su nauja „Advanced Sound Processor“ garso apdorojimo sistema, „Handycam“ vaizdo kameros automatiškai aptinka vėjo keliamą triukšmą ir sudėtingo algoritmo pagalba jis yra sumažinamas, ypač žemų ir vidutinių dažnių diapazone, kur jis itin trukdo aiškiai girdėti balsą. Geresniam balso įrašymui naudojama ir „Closer Voice“ funkcija – veikianti kartu su veidų atpažinimo funkcija, kuri suranda žmonių veidus kadre. Pažangaus garso apdorojimo dėka sustiprinamas mikrofono kryptingumas, nukreipiant jį į žmogų, optimizuojama kalba ir sumažinamas foninis triukšmas, kad pokalbis būtų gerai girdimas.

Naujuose „Handycam“ naudojama „Cyber-shot“ fotoaparatuose pernai pasirodžiusi „By Pixel Super Resolution“ technologija, analizuojanti gretimus taškelius, aptinkanti raštą ir jį sugretinanti su fotoaparato vaizdų duomenų baze. Vaizdo kamerose ši papildoma informacija naudojama sukurti itin didelės raiškos, detalias nuotraukas.

Mažesnė ir kur kas galingesnė „Full HD“ 3D vaizdo kamera „Handycam“

Naujoji 3D vaizdo kamera HDR-TD20VE yra apie 66 proc. mažesnė nei jos pirmtakė, 2011 metais pasirodžiusi pirmoji pasaulyje „Double Full HD“ 3D vartotojiška vaizdo kamera. HDR-TD20VE naudojami du suderinti stereoskopiniai G serijos objektyvai su 10 kartų optinio priartinimo galimybe (12 kartų išplėstuoju priartinimu filmuojant 3D ir 17 kartų – filmuojant 2D), pora „Exmor R“ CMOS vaizdo jutiklių ir pora BIONZ vaizdo procesorių.

Ši dviguba vaizdo įrašymo sistema fiksuoja 3D vaizdą 1920x1080 raiška. Įrašytą vaizdą galima peržiūrėti 3D televizoriuje su aktyviojo užrakto akiniais. Vaizdus galima peržiūrėti ir be akinių, vaizdo kameroje įmontuotame 8,8 cm įstrižainės jutikliniame „Xtra Fine 3D“ LCD ekrane.

Su šia vaizdo kamera galima fiksuoti 3D vaizdą iš dar arčiau – mažiausiai iš 30 centimetrų atstumo, kai ankstesnis modelis galėjo fiksuoti 3D vaizdą 80 cm atstumu.

Kitos HDR-TD20VE funkcijos, kurios yra ir tam tikruose 2D vaizdo „Handycam“ modeliuose – „iAUTO“ su automatiniu vėjo triukšmo mažinimu,  geografinės žymės su GPS, visapusiškas rankinis valdymas, integruotas USB kabelis kamerai įkrauti naudojant kompiuterį ir patogiai perkelti bylas.

Nauji vaizdo kamerų priedai

Kartu su „Handycam“ modeliais, turinčiais integruotus vaizdo projektorius, „Sony“ pristato ir naują RDP-CA1 nešiojamąjį garsiakalbį, jungiamą prie „Handycam“ blykstės jungties. Jis pagerina mobiliojo kino teatro lygį, skleisdamas aiškų garsą 360 laipsnių kampu, kad visiems, esantiems aplink, jis būtų gerai girdimas.

Nauja AA tipo baterijomis ar akumuliatoriais maitinama 60 diodų lempa HVL-LE1, naudojama sudėtingesniems vaizdams fiksuoti. Ji gali skleisti šviesą įvairiais kampais – horizontaliai ar vertikaliai, yra reguliuojamas šviesumas, spalviniai filtrai bei sklaidytuvas.

Taip pat pristatytas naujas universalus stovas VCT-MP1, kurį galima naudoti kaip reguliuojamą vienakojį laikiklį, mini trikojį, palaikymo stovelį ar dėžutę. Jis pritaikytas stabilizuoti vaizdo kamerą ar fotoaparatą net ir aktyviai filmuojant, fotografuojant.

Naujosios 30 MB/s spartos SDHC kortelės – puikiai tinka „Handycam“ 3D vaizdo kameroms

Kovo mėnesį pasirodys nauja „Sony“ SDHC atminties kortelių serija, kuri puikiai papildys „Handycam“ vaizdo kameras. Atsparios rentgeno spinduliams, sukrėtimams ir temperatūrai, talpinančios iki 32 GB duomenų, jos yra patikimas daiktas kelionėms, ypatingoms progoms, taip pat ir kasdieniam naudojimui.

Pagerintas kortelių našumas, duomenų perdavimo sparta siekia iki 30 MB per sekundę.

Registruotiems kortelių turėtojams „Sony“ siūlo nemokamą „File Rescue“ programinę įrangą, kuri padeda atkurti netyčia ištrintus ar sugadintus vaizdo įrašus ar nuotraukas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »