„Nokia“ pristatė „Lumia 620“

Publikuota: 2012 m. gruodžio 5 d. trečiadienis

Pasaulinė mobiliųjų telefonų gamintoja „Nokia“ pristatė trečiąjį, mažiausios kainos išmanųjį telefoną su „Windows Phone 8“ operacine sistema – „Nokia Lumia 620“. Palyginus su jau pasirodžiusiais „Nokia Lumia 920“ ir „Nokia Lumia 820“, „Nokia Lumia 620“ bus mažesnis ir išsiskirs naujoviška dvisluoksne spalvų technologija. Jos esmė – liejant polikarbonatinį telefono korpusą viena spalva yra uždengiama kita ir taip išgaunamas įspūdingas vizualinis efektas, atspalvis. Naujo modelio pirkėjai galės rinktis įvairias keičiamų korpuso dangtelių  spalvas, o tai turėtų būti patrauklu išskirtinumo ieškančiam jaunimui.

„Mes nuosekliai vykdome savo strateginį tikslą plėstis į naujus segmentus ir naujas rinkas, – sakė „Nokia“ išmaniųjų įrenginių viceprezidentė Jo Harlow. – „Nokia Lumia 620“ bus itin konkurencingas modelis, nes savo kainų lygyje išsiskiria moderniu dizainu, naujausia „Windows Phone 8“ operacine sistema ir gausybe naudingų „Nokia“ funkcijų ir programėlių“.

„Nokia Lumia 620“ turės ne tik 5 megapikselių raiškos kamerą ir priekinę VGA kamerą, bet taip pat ir „Nokia“ lęšius, kurie naudojami serijos flagmanuose – „Nokia Lumia 920“ bei „Nokia Lumia 820“ modeliuose. Pavyzdžiui, „Cinemagraph“ lęšis leis pridėti nuotraukoms nesudėtingą animaciją, o „Smart Shoot“ užfiksuos daug vienos nuotraukos kadrų, kad galiausiai leistų sukurti vieną, tobulą nuotrauką, arba leistų ištrinti iš kadro nepageidaujamus judančius objektus.

Naujajame modelyje veiks visos pažangiausios „Nokia“ vietos nustatymo paslaugos – „Nokia žemėlapiai“ (angl. „Nokia Maps“), „Nokia Navigacija“ (angl. „Nokia Drive“), viešojo transporto žemėlapiai „Nokia Transportas“ bei papildytos realybės paslauga „Nokia InfoAkis“ (angl. „Nokia City Lens“). Pastaroji rodo informaciją apie netoliese esančias vietas – restoranus, viešbučius, prekybos centrus, viešojo transporto stoteles, žinomas lankytinas vietas ir pan. – tiesiai ant pastatų, kurie matome per kameros objektyvą.

„Nokia Lumia 620“ turės NFC technologiją. Ji leidžia telefoną sujungti su kitu NFC palaikančiu prietaisu, pavyzdžiui „JBL PlayUp“ kolonėle, juos paprasčiausiai sulietus. Šia technologija taip pat galima naudotis siunčiant tarp įrenginių įvairius failus, nuotraukas, taip pat saugiai atsiskaityti naudojantis „Windows Phone 8“ modeliams skirta „Piniginės“ programėle (angl. „Wallet“).

„Nokia Lumia 620“ telefone įdiegta „Windows Phone 8“ operacinė sistema suteikia galimybę  pritaikyti darbastalį savo poreikiams. Patogu tai, kad į kontaktų knygą galima nesudėtingai įtraukti draugus iš savo socialinių tinklų ir su jais patogiai susirašinėti, matyti įrašus „Facebook“ tinkle, „Twittter“ žinutes, nuotraukas. Telefone galima kurti kontaktų grupes ir jose patogiai bendrauti. „Windows Phone 8“ operacinėje sistemoje yra „Microsoft Office“ biuro programų paketas, nemokamai suteikiama 7GB vietos įvairių bylų laikymui „SkyDrive“ „debesies“ paslaugoje, įdiegta saugesnė ir greitesnė interneto naršyklė „Internet Explorer 10“.

Telefonuose integruojami „Qualcomm“ kompanijos „Snapdragon S4 Plus“ procesoriai, jie užtikrins, kad programos veiktų greitai.

„Vartotojai, kurie renkasi telefonus su „Qualcomm Snapdragon“ procesoriais, turi daugiau galimybių atlikti tai, ką mėgsta, – sakė „Qualcomm“ kompanijos vyresnysis viceprezidentas ir prezidentas Europai Enrico Salvatori. – „Snapdragon S4 Plus“ procesorius yra „Nokia Lumia 620“ modelio širdis. Jis leidžia dirbti daugiaprogramiu režimu, atkurti vaizdą HD kokybe ir dalintis turiniu milžinišku greičiu.”

„Nokia Lumia 620“ bus kelių pasirenkamų korpuso spalvų*: laimo, apelsino, rausvai raudonos, geltonos, žalsvai mėlynos, baltos ir juodos. 2013 m. sausį „Nokia Lumia 620“ bus pradėta prekiauti Azijos šalyse, o vėliau pasirodys ir Europoje bei Viduriniuosiuose Rytuose. Telefono kaina, be mokesčių bei subsidijų sieks apie 660 litų.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »