„Nokia“ pristatė „premium“ klasės mobilųjį telefoną „Nokia 515“

Publikuota: 2013 m. rugpjūčio 29 d. ketvirtadienis

Rusijos sostinėje Maskvoje telefonų gamintojas „Nokia“ pristatė mobilųjį telefoną „Nokia 515“. Tradicinės formos modelį „Nokia“ pavertė išskirtiniu, „premium“ klasės gaminiu – jame suderino šiuolaikinio dizaino elementus, aukštos kokybės medžiagas, funkcijų gausą ir puikias eksploatacines savybes.

Naujojo gaminio korpusas pagamintas iš lengvo aliuminio, telefonas yra vos 11mm storio, turi lenktą, įbrėžimams atsparų „Gorilla Glass 2“ stiklą ir kokybišką 5 megapikselių kamerą su LED blykste.

„Kurdami „Nokia 515“ norėjome išleisti ne tik dailų telefoną, bet ir tokį, kurį turėdami žmonės galėtų didžiuotis. „Nokia 515“ sukūrėme žmonėms, kurie mėgsta iki smulkmenų ištobulintą klasikinio telefono dizainą, ir suteikėme funkcijas, kurios reikalingos kasdien naudojant telefoną“, – sakė „Nokia“ Mobiliųjų telefonų industrinio dizaino skyriaus vadovas Peter Griffith.

Pasak „Nokia“ pardavimų atstovo Lietuvos rinkai Vytenio Koryznos, nors mūsų šalyje pastaraisiais metais sparčiai augo išmaniųjų telefonų pardavimai – beveik 50 proc. visų Lietuvoje parduodamų telefonų yra išmanūs – tačiau pastaruoju metu ties šia riba augimas stabilizavosi. „Maždaug pusė vartotojų prioritetą vis dar teikia klasikinio dizaino telefonams su skaitinėmis klaviatūromis ir ilga baterijos veikimo trukme. Šiems vartotojams „Nokia 515“ bus ne tik patogus, bet ir taps galimybe ilgainiui pereiti prie išmaniojo telefono. Kad vartotojams reikia tokio modelio kaip „Nokia 515“ rodo ir faktas, jog iki šiol sulaukiame užklausų, ar turime „Nokia 6700“ telefonų, kurį vadiname „Nokia 515“ pirmtaku.“

Didesnes galimybes turinti „Nokia 515“ kamera

Naujajame telefone įdiegtos išmaniosios fotografavimo funkcijos, kurios leidžia pasirinkti fotografavimo režimą:

Panoraminė nuotrauka – skirta plataus kampo nuotraukoms. Ypač tinka didelėms grupinės nuotraukoms ir peizažams.

• Greitasis fotografavimas – vienu paspaudimu nufotografuojama iki 5 kadrų, iš kurių galima pasirinkti vieną geriausią.

• Autoportretai – leidžia pačiam daryti puikias savo paties nuotraukas, nors telefone nėra priekinės kameros: ją atstoja kameros valdymo balsu gidas, kuris padės užtikrinti, kad tikrai patektumėte į kadrą.

„Nokia 515“ keliais paspaudimais leidžia dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkluose tiesiai iš nuotraukų galerijos. Telefone taip pat įdiegta „Nokia Slam“ funkcija su kuria paprasta „Bluetooth“ ryšiu dalintis nuotraukomis ar kontaktais. Dalinantis turiniu su šia programa telefonų nereikia poruoti, o duomenys perduodami keliais paspaudimais.

Su „Nokia 515“ – daugiau interneto, bet mažiau suvartojamų duomenų

Telefonas palaiko 3,5 G HSDPA interneto ryšį, o specialiai „Nokia“ sukurta duomenų suspaudimo technologija leidžia iki 90 proc. sumažinti naudojamų duomenų kiekį naršant internete. Populiariausios programėles tokios kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Nimbuzz“ jau bus įrašytos į telefoną, o įdiegta pašto technologija „Mail for Exchange“ leidžia naudotis darbo el. paštu, sinchronizuoti darbo kalendorių bei kontaktus. Naujasis telefonas gali būti naudojamas kaip modemas prijungus jį prie kompiuterio USB jungtimi, o ištverminga net 38 dienas budėjimo laiko turinti baterija leis ilgai mėgautis telefonu.

„Nokia 515“ įdiegta HD Voice“ technologija, kuri leidžia aiškiai girdėti pašnekovus net ir triukšmingoje aplinkoje Telefone taip pat yra patogi kontaktų perkėlimo programėlė „Transfer“. Naudojantis „Transfer“ galima paprastai sinchronizuoti kontaktus su bet kuriuo „Lumia“ ar kitu „Windows Phone 8“ bei „Android“ įrenginiu, todėl „Nokia 515“ gali būti puikiu pakaitiniu telefonu išmaniesiems. 

„Nokia 515“ pirmiausia pasirodys Lenkijos, Rusijos, Vokietijos ir Šveicarijos rinkose. Lietuvoje telefonas pasirodys šių metų paskutinį ketvirtį ir kainuos apie 550 litų. Telefoną bus galima įsigyti juodos ir baltos spalvos.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »