„Panasonic“ misija – suteikti išbaigtą sprendimą išmaniesiems ateities namams

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 29 d. trečiadienis

„Panasonic“ parodoje „Internationale Funkausstellung 2012“ (IFA) pristatys naujausias išmaniąsias audio/video technologijas ir energijos taupymo sprendimus. Pirmą kartą šioje parodoje bus galima susipažinti su inovatyviais „Panasonic“ prietaisais namams.

Pagrindinėje parodos zonoje japonų bendrovė suteiks galimybę susipažinti su plačiausia integruotų prietaisų koncepcija industrijoje. Bus demonstruojama, kaip išmaniaisiais ryšiais tarpusavyje galima sujungti platų spektrą įvairių produktų, naudojamų kasdieniame gyvenime, nuo audio/video įrangos iki buities prietaisų ir su energija susijusių sprendimų.

Parodoje „Panasonic“ ketina parodyti, kad net ir už namų ribų ji gali pasiūlyti išmaniųjų ir integruotų sprendimų, kurie prisideda prie tvaraus ir patogaus gyvenimo būdo.

„Panasonic“ misija – suteikti išbaigtą sprendimą išmaniesiems ateities namams. Derindama savo išmaniąsias technologijas ir ekologijos idėjas bendrovė įgyvendina savo siekį tapti pirmaujančia žaliųjų inovacijų kompanija elektronikos sektoriuje iki 2018 metų.

Šiųmetėje IFA parodoje „Panasonic“ platforma yra suskirstyta į tris pagrindines zonas:

Technikos zona

Tai bus pirmasis kartas, kai „Panasonic“ parodoje IFA pademonstruos namams skirtus įrenginius. Čia bus galima rasti ne tik platų buities prietaisų pasirinkimą su daugybe naujų produktų, bet ir koncepcinius produktus ir produktus iš Japonijos.

Visi parodoje IFA pristatomi produktai atstovaujau „Panasonic“ žaliajai vizijai ir yra aprūpinti daugybe naujų technologijų, padedančių pasiekti naują elektros energijos ir vandens naudojimo efektyvumo lygį.

Skaitmeninė vaizdo/audiozona

Skaitmeninėje audio/video zonoje lankytojai galės susipažinti su įvairiais aušktos raiškos ekranais ir naujausiomis 3D technologijomis. Šioje zonoje taip pat bus demonstruojamas išplėstas „Panasonic“ spektras ryšio galimybėmis aprūpintų skaitmeninių audio/video produktų, tarp kurių – ir naujausi pripažinimą pelnę išmanieji televizoriai „Smart VIERA“.

Remiantis „Panasonic“ išmaniojo ir ekologiško gyvenimo būdo koncepcija, „Smart VIERA“ televizoriai užtikrina dar paprastesnę naudojimosi patirtį per sąsajos galimybes su mobiliaisiais įrenginiais, fotoaparatais su „Wi-Fi“ ir „AirPlay“ palaikančiais prietaisai.

Konceptualioji zona

Šioje zonoje bus pristatomi įvairūs ateities jungčių sprendimai. Joje bus galima susipažinti su „Panasonic“ požiūriu, kaip įgyvendinti integruotų namų koncepciją su nuline anglies dvideginio emisija. Šioje zonoje taip pat bus pristatomi įvairūs produktai ir įrenginiai, kurie gali padėti vartotojui pasiekti sveikesnės gyvensenos būdą.

Dizaino kampas

Produktų dizainui skirtame kampe, kuris įsikūręs tarp technikos ir vaizdo/audiozonų, bus galima rasti įvarių produktų, sukurtų pagal „Panasonic“ dizaino filosofiją „Future Craft“. Parodos lankytojai galės išvysti auksinį iF dizaino prizą lamėjusią lemputę, taip pat ir dailios išvaizdos itin plonus plačiaekranius televizorius, novatoriškas skalbykle, šaldytuvus ir maisto gaminimo prietaisus.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »