„Panasonic“ nenustoja siūlyti vis daugiau inovatyvių 3D vaizdo sprendimų

Publikuota: 2012 m. sausio 19 d. ketvirtadienis

„Panasonic“ sustiprino savo lyderės pozicijas 3D vaizdo rinkoje pristačiusi 2012 metų „Viera“ „Full HD“ raiškos 3D televizorius ir „Full HD“ raiška 3D vaizdą atkuriančius „Blu-ray Disc“ leistuvus.

Iš 17 naujų, 2012-ųjų plazminių televizorių modelių, 16 yra rodantys 3D vaizdą, iš 14 naujųjų LED/LCD televizorių, tokių, su 3D technologija – penki. 3D vaizdo technologija įdiegta ir 4 iš šešių naujųjų „Blu-ray Disc“ leistuvų. Be to, „Panasonic“ išleido ir du televizorių su LED modelius su didesniais – 119 ir 139 cm įstrižainių ekranais.

Šiuo žingsniu „Panasonic“ palaiko savo sukurtą 3D vaizdų kūrimo ir perteikimo ekosistemą. „Panasonic Hollywood Laboratory“ (PHL) nustato filmų įrašymo 3D „Blu-ray“ diskuose standartuose, nes dauguma išleistų kūrinių dabar į rinką patenka kaip tik iš PHL.

„Panasonic“ sukurta pirmoji rinkoje visiškai integruota 3D vaizdo kamera AG-3DA1, įrašanti į SD korteles, buvo panaudota istorinėje, paskutinėje NASA „Space Shuttle“ erdvėlaivio misijoje ir nuolat naudojama filmuojant sporto renginius bei kitą 3D produkciją.

Eiliniams naudotojams, norintiems įamžinti vaizdus 3D, „Panasonic“ siūlo visą seriją „Lumix“ fotoaparatų su 3D technologijos galimybėmis. Šiuos vaizdus paskui galima paprastai peržiūrėti „Viera“ 3D televizorių ekranuose.

Taip pat neseniai „Panasonic“ pristatė pirmąjį savo „Full HD“ 3D vaizdo namų kino projektorių PT-AE7000U.  Tai pirmasis pasaulyje 3D projektorius, naudojantis permatomas LCD matricas, veikiančias 480 Hz sparta.

Praėjusių metų „Consumer Electronics Show“ parodoje, „Panasonic“ demonstravo įtraukiančią 3D didelės raiškos vaizdo konferencijų (HDVC) sistemą.

„Filmas „Įsikūnijimas“ atvėrė žmonėms akis ir parodė įtraukiantį 3D vaizdo pramogų pasaulį, – sakė „Panasonic“ Šiaurės Amerikos kompanijos technologijų direktorius Eisuke Tsuyzaki. – „Panasonic“ yra įsitraukusi į visas 3D vaizdo sritis – nuo gamybos iki to, ką matote savo svetainėje. Mes visu šimtu procentų esame įsipareigoję šiai technologijai ir esame įsitikinę, kad 3D TV įsigalės greičiau, nei įsigalėjo raiškioji televizija. Pavyzdžiui, jau dabar yra keletas visą laiką 3D formatu transliuojančių televizijos kanalų, taip pat daug ir įvairaus turinio 3D „Blu-ray“ diskuose. O augantis kino teatruose rodomų 3D filmų populiarumas ir jų skaičius gali pranašauti gerą 3D vaizdo ateitį namuose“.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »