Patogios programėlės studentiškam gyvenimui

Publikuota: 2016 m. spalio 13 d. ketvirtadienis

Mokslo metams įsibėgėjus, studentai pamažu apsipranta didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Susipažįsta su kultūriniu ir naktiniu gyvenimu, pratinasi prie pasikeitusio dienos ritmo, rytinių kamščių ir, žinoma, savarankiško finansų planavimo. Tai nemenki iššūkiai, tačiau, laimei, mūsų dienomis gelbsti išmanieji telefonai. Į juos galima atsisiųsti naudingų programėlių, padedančių ne tik neužstrigti kamštyje, bet ir surasti artimiausią kebabinę.

 „TRAFFI“ - kelionėms mieste. Yra nemažai manančių, jog kelionės tikslą greičiau pasieks automobiliu. Tai tikrų tikriausias mitas, ypač galiojantis didmiesčiuose. Į pagalbą pasitelkus programėlę „Traffi“ galėsite, ne tik sužinoti, kurie maršrutai Jums patogiausi, bet ir sekti, kur yra laukiamas autobusas realiuoju laiku. Aplikacijos naudotojai reguliariai praneša apie susidariusias spūstis, avarijas ar kitus incidentus kelyje – todėl savo kelionės tikslą pasieksite laiku. Be to, programėlei veikti nereikalingas internetas.

„APLINK MANE“ – susipažinimui su miestu ir jo apylinkėmis. Aplikacija ypač aktuali tiems, kurie studijuoja ne gimtajame mieste – juk vos tik atvykus į didmiestį, daugelis nežino, ką jis gali pasiūlyti... Tai yra puiki priemonė, leidžianti sužinoti apie žymiausias istorines ar kultūrines miesto vietas, gražiausius gamtos paveldo paminklus, ir padedanti ten nukeliauti. Joje atrasite keturias vietų kategorijas: istorijos, kultūros, gamtos ir pramogų. Kiekvienoje jų išvysite ilgą sąrašą vietų, kurias galite aplankyti.

„KEBABINĖS LIETUVOJE“ – tam, kad nesulystumėte. Ne paslaptis, kad tarp studentų yra itin populiarus ir palyginti nebrangus turkų patiekalas - kebabas. Augant paklausai ir studentų apetitui, buvo sukurta programėlė, gelbstinti tuos, kurie nori suspėti sočiai pavalgyti artimiausioje kebabinėje šalia universiteto. Šioje programėlėje atrasite daugiau nei 300 kebabinių, esančių visoje Lietuvoje. O kad būtų patogiau, taip pat atrasite ir jų adresus, darbo laiką bei telefono numerį.  

„SAMSUNG S HEALTH“ – alternatyva sporto klubui. Šiandien nemokamai sportuoti galima pasitelkiant ir išmaniąsias technologijas. Programėlė „Samsung S Health“ - tarsi virtualus treneris, kuris motyvuoja, pataria ir padeda. Nesvarbu, važiuosite dviračiu, bėgsite ar eisite, aplikacija padės sekti širdies darbą, skaičiuoti sudegintas kalorijas bei stebėti pažangą.

„STUDENTO BIUDŽETAS“ – finansų planavimui. Mėnesiui artėjant į pabaigą, skonio receptorius ir skrandį džiuginę mamos ruošti patiekalai tirpsta akyse kaskart atidarant šaldytuvą, o pinigų maistui nebeužtenka – ši situacija pažįstama kone kiekvienam studentui. Neapskaičiuojant savo mėnesio biudžeto, pinigai gali išgaruoti per pirmąją ar antrąją savaitę. Tam, kad to išvengtumėte reikalinga bent šiokia tokia disciplina. Programėlė padės išauklėti net ir patį vėjavaikiškiausią jaunuolį. Joje galite fiksuoti ir analizuoti savo išlaidas bei pajamas, skirstyti jas į kategorijas, stebėti prekių ar paslaugų grupes, kurioms daugiausiai išleidžiate pinigų.

Šaltinis: Pranešimai spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »