Patogios programėlės studentiškam gyvenimui

Publikuota: 2016 m. spalio 13 d. ketvirtadienis

Mokslo metams įsibėgėjus, studentai pamažu apsipranta didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Susipažįsta su kultūriniu ir naktiniu gyvenimu, pratinasi prie pasikeitusio dienos ritmo, rytinių kamščių ir, žinoma, savarankiško finansų planavimo. Tai nemenki iššūkiai, tačiau, laimei, mūsų dienomis gelbsti išmanieji telefonai. Į juos galima atsisiųsti naudingų programėlių, padedančių ne tik neužstrigti kamštyje, bet ir surasti artimiausią kebabinę.

 „TRAFFI“ - kelionėms mieste. Yra nemažai manančių, jog kelionės tikslą greičiau pasieks automobiliu. Tai tikrų tikriausias mitas, ypač galiojantis didmiesčiuose. Į pagalbą pasitelkus programėlę „Traffi“ galėsite, ne tik sužinoti, kurie maršrutai Jums patogiausi, bet ir sekti, kur yra laukiamas autobusas realiuoju laiku. Aplikacijos naudotojai reguliariai praneša apie susidariusias spūstis, avarijas ar kitus incidentus kelyje – todėl savo kelionės tikslą pasieksite laiku. Be to, programėlei veikti nereikalingas internetas.

„APLINK MANE“ – susipažinimui su miestu ir jo apylinkėmis. Aplikacija ypač aktuali tiems, kurie studijuoja ne gimtajame mieste – juk vos tik atvykus į didmiestį, daugelis nežino, ką jis gali pasiūlyti... Tai yra puiki priemonė, leidžianti sužinoti apie žymiausias istorines ar kultūrines miesto vietas, gražiausius gamtos paveldo paminklus, ir padedanti ten nukeliauti. Joje atrasite keturias vietų kategorijas: istorijos, kultūros, gamtos ir pramogų. Kiekvienoje jų išvysite ilgą sąrašą vietų, kurias galite aplankyti.

„KEBABINĖS LIETUVOJE“ – tam, kad nesulystumėte. Ne paslaptis, kad tarp studentų yra itin populiarus ir palyginti nebrangus turkų patiekalas - kebabas. Augant paklausai ir studentų apetitui, buvo sukurta programėlė, gelbstinti tuos, kurie nori suspėti sočiai pavalgyti artimiausioje kebabinėje šalia universiteto. Šioje programėlėje atrasite daugiau nei 300 kebabinių, esančių visoje Lietuvoje. O kad būtų patogiau, taip pat atrasite ir jų adresus, darbo laiką bei telefono numerį.  

„SAMSUNG S HEALTH“ – alternatyva sporto klubui. Šiandien nemokamai sportuoti galima pasitelkiant ir išmaniąsias technologijas. Programėlė „Samsung S Health“ - tarsi virtualus treneris, kuris motyvuoja, pataria ir padeda. Nesvarbu, važiuosite dviračiu, bėgsite ar eisite, aplikacija padės sekti širdies darbą, skaičiuoti sudegintas kalorijas bei stebėti pažangą.

„STUDENTO BIUDŽETAS“ – finansų planavimui. Mėnesiui artėjant į pabaigą, skonio receptorius ir skrandį džiuginę mamos ruošti patiekalai tirpsta akyse kaskart atidarant šaldytuvą, o pinigų maistui nebeužtenka – ši situacija pažįstama kone kiekvienam studentui. Neapskaičiuojant savo mėnesio biudžeto, pinigai gali išgaruoti per pirmąją ar antrąją savaitę. Tam, kad to išvengtumėte reikalinga bent šiokia tokia disciplina. Programėlė padės išauklėti net ir patį vėjavaikiškiausią jaunuolį. Joje galite fiksuoti ir analizuoti savo išlaidas bei pajamas, skirstyti jas į kategorijas, stebėti prekių ar paslaugų grupes, kurioms daugiausiai išleidžiate pinigų.

Šaltinis: Pranešimai spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »