Patogios programėlės studentiškam gyvenimui

Publikuota: 2016 m. spalio 13 d. ketvirtadienis

Mokslo metams įsibėgėjus, studentai pamažu apsipranta didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Susipažįsta su kultūriniu ir naktiniu gyvenimu, pratinasi prie pasikeitusio dienos ritmo, rytinių kamščių ir, žinoma, savarankiško finansų planavimo. Tai nemenki iššūkiai, tačiau, laimei, mūsų dienomis gelbsti išmanieji telefonai. Į juos galima atsisiųsti naudingų programėlių, padedančių ne tik neužstrigti kamštyje, bet ir surasti artimiausią kebabinę.

 „TRAFFI“ - kelionėms mieste. Yra nemažai manančių, jog kelionės tikslą greičiau pasieks automobiliu. Tai tikrų tikriausias mitas, ypač galiojantis didmiesčiuose. Į pagalbą pasitelkus programėlę „Traffi“ galėsite, ne tik sužinoti, kurie maršrutai Jums patogiausi, bet ir sekti, kur yra laukiamas autobusas realiuoju laiku. Aplikacijos naudotojai reguliariai praneša apie susidariusias spūstis, avarijas ar kitus incidentus kelyje – todėl savo kelionės tikslą pasieksite laiku. Be to, programėlei veikti nereikalingas internetas.

„APLINK MANE“ – susipažinimui su miestu ir jo apylinkėmis. Aplikacija ypač aktuali tiems, kurie studijuoja ne gimtajame mieste – juk vos tik atvykus į didmiestį, daugelis nežino, ką jis gali pasiūlyti... Tai yra puiki priemonė, leidžianti sužinoti apie žymiausias istorines ar kultūrines miesto vietas, gražiausius gamtos paveldo paminklus, ir padedanti ten nukeliauti. Joje atrasite keturias vietų kategorijas: istorijos, kultūros, gamtos ir pramogų. Kiekvienoje jų išvysite ilgą sąrašą vietų, kurias galite aplankyti.

„KEBABINĖS LIETUVOJE“ – tam, kad nesulystumėte. Ne paslaptis, kad tarp studentų yra itin populiarus ir palyginti nebrangus turkų patiekalas - kebabas. Augant paklausai ir studentų apetitui, buvo sukurta programėlė, gelbstinti tuos, kurie nori suspėti sočiai pavalgyti artimiausioje kebabinėje šalia universiteto. Šioje programėlėje atrasite daugiau nei 300 kebabinių, esančių visoje Lietuvoje. O kad būtų patogiau, taip pat atrasite ir jų adresus, darbo laiką bei telefono numerį.  

„SAMSUNG S HEALTH“ – alternatyva sporto klubui. Šiandien nemokamai sportuoti galima pasitelkiant ir išmaniąsias technologijas. Programėlė „Samsung S Health“ - tarsi virtualus treneris, kuris motyvuoja, pataria ir padeda. Nesvarbu, važiuosite dviračiu, bėgsite ar eisite, aplikacija padės sekti širdies darbą, skaičiuoti sudegintas kalorijas bei stebėti pažangą.

„STUDENTO BIUDŽETAS“ – finansų planavimui. Mėnesiui artėjant į pabaigą, skonio receptorius ir skrandį džiuginę mamos ruošti patiekalai tirpsta akyse kaskart atidarant šaldytuvą, o pinigų maistui nebeužtenka – ši situacija pažįstama kone kiekvienam studentui. Neapskaičiuojant savo mėnesio biudžeto, pinigai gali išgaruoti per pirmąją ar antrąją savaitę. Tam, kad to išvengtumėte reikalinga bent šiokia tokia disciplina. Programėlė padės išauklėti net ir patį vėjavaikiškiausią jaunuolį. Joje galite fiksuoti ir analizuoti savo išlaidas bei pajamas, skirstyti jas į kategorijas, stebėti prekių ar paslaugų grupes, kurioms daugiausiai išleidžiate pinigų.

Šaltinis: Pranešimai spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kas ketvirtas Lietuvos verslininkas pirmiausia laukia pokyčių švietimo sistemoje

Nuo realių darbo rinkos poreikių atitrūkusi Lietuvos švietimo sistema tampa kliūtimi kuriant geresnį gyvenimą Lietuvoje. Tuo įsitikinęs kas ketvirtas šalies verslininkas, įžvelgiantis švietimo sistemos reformų būtinybę. skaityti »

Kaip pasikeitusi darbo rinka diktuoja technologijų madas?

Prognozuojama, kad iki 2020–ųjų 40 proc. pasaulio gyventojų dirbs patys sau – vyraus laisvai samdomo darbo rinka. skaityti »

Kam reikalinga 360 laipsnių vaizdo kamera?

Dažniausiai apie 360 laipsnių vaizdo kamerą pagalvoja atostogas planuojantys žmonės, mėgstantys fiksuoti akimirkas kalnuose, ekskursijose po miestą ir t.t. skaityti »

Keturi būdai, kaip apsaugoti išmaniuosius vasaros karščių metu

Temperatūrai lauke stipriai šovus į viršų, lietuviai turėtų saugotis ne tik patys, bet ir pagalvoti apie savo išmaniuosius įrenginius. skaityti »

Kur Lietuvoje rastume daugiausiai televizoriaus pultelių?

Kas svarbiausia, renkantis naują televizorių, kokie dalykai, susiję su šiais prietaisais, labiausiai erzina skirtingų miestų gyventojus ir kuriame šalies krašte galima rasti daugiausiai televizoriaus pultelių? skaityti »

ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas vartotojams suteiks daugiau teisių, įmonėms – pareigų

Dėl technologinių pasiekimų pasaulyje sukurtų, apdorotų ir dalijamų duomenų kiekis pastaraisiais metais pasiekė nenumatytas proporcijas. skaityti »

Robotizacija kurs naujas darbo vietas

Pramonė neišvengiamai turi pereiti prie robotizacijos tam, kad būtų didinamas darbų efektyvumas, atliekamų užduočių tikslumas ir užtikrinamas saugumas. Taip tikina ekspertai ir priduria, kad robotų kuriama ekonominė nauda – akivaizdi. skaityti »

Svarbiausios televizorių savybės žaidimų mėgėjams

Pastaraisiais metais žaidimų rinkai skirtos konsolės smarkiai patobulėjo – naujausi įrenginiai palaiko ir 4K grafiką, ir aukštą dinaminį diapazoną. skaityti »

„Microsoft“ technologija leis valdyti išmanųjį be rankų

„Microsoft Research“ sukūrė technologiją „GlassHands“, kuri leidžia valdyti mobilųjį įrenginį rankų judesiais ore ar ant bet kokio norimo paviršiaus. skaityti »

Nuo šiol kompiuteriui krauti nebereikės laidų

Belaidis krovimas tampa viena naujausių technologijų, kurias siūlo mobiliųjų telefonų ir planšečių gamintojai. skaityti »