Patogios programėlės studentiškam gyvenimui

Publikuota: 2016 m. spalio 13 d. ketvirtadienis

Mokslo metams įsibėgėjus, studentai pamažu apsipranta didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Susipažįsta su kultūriniu ir naktiniu gyvenimu, pratinasi prie pasikeitusio dienos ritmo, rytinių kamščių ir, žinoma, savarankiško finansų planavimo. Tai nemenki iššūkiai, tačiau, laimei, mūsų dienomis gelbsti išmanieji telefonai. Į juos galima atsisiųsti naudingų programėlių, padedančių ne tik neužstrigti kamštyje, bet ir surasti artimiausią kebabinę.

 „TRAFFI“ - kelionėms mieste. Yra nemažai manančių, jog kelionės tikslą greičiau pasieks automobiliu. Tai tikrų tikriausias mitas, ypač galiojantis didmiesčiuose. Į pagalbą pasitelkus programėlę „Traffi“ galėsite, ne tik sužinoti, kurie maršrutai Jums patogiausi, bet ir sekti, kur yra laukiamas autobusas realiuoju laiku. Aplikacijos naudotojai reguliariai praneša apie susidariusias spūstis, avarijas ar kitus incidentus kelyje – todėl savo kelionės tikslą pasieksite laiku. Be to, programėlei veikti nereikalingas internetas.

„APLINK MANE“ – susipažinimui su miestu ir jo apylinkėmis. Aplikacija ypač aktuali tiems, kurie studijuoja ne gimtajame mieste – juk vos tik atvykus į didmiestį, daugelis nežino, ką jis gali pasiūlyti... Tai yra puiki priemonė, leidžianti sužinoti apie žymiausias istorines ar kultūrines miesto vietas, gražiausius gamtos paveldo paminklus, ir padedanti ten nukeliauti. Joje atrasite keturias vietų kategorijas: istorijos, kultūros, gamtos ir pramogų. Kiekvienoje jų išvysite ilgą sąrašą vietų, kurias galite aplankyti.

„KEBABINĖS LIETUVOJE“ – tam, kad nesulystumėte. Ne paslaptis, kad tarp studentų yra itin populiarus ir palyginti nebrangus turkų patiekalas - kebabas. Augant paklausai ir studentų apetitui, buvo sukurta programėlė, gelbstinti tuos, kurie nori suspėti sočiai pavalgyti artimiausioje kebabinėje šalia universiteto. Šioje programėlėje atrasite daugiau nei 300 kebabinių, esančių visoje Lietuvoje. O kad būtų patogiau, taip pat atrasite ir jų adresus, darbo laiką bei telefono numerį.  

„SAMSUNG S HEALTH“ – alternatyva sporto klubui. Šiandien nemokamai sportuoti galima pasitelkiant ir išmaniąsias technologijas. Programėlė „Samsung S Health“ - tarsi virtualus treneris, kuris motyvuoja, pataria ir padeda. Nesvarbu, važiuosite dviračiu, bėgsite ar eisite, aplikacija padės sekti širdies darbą, skaičiuoti sudegintas kalorijas bei stebėti pažangą.

„STUDENTO BIUDŽETAS“ – finansų planavimui. Mėnesiui artėjant į pabaigą, skonio receptorius ir skrandį džiuginę mamos ruošti patiekalai tirpsta akyse kaskart atidarant šaldytuvą, o pinigų maistui nebeužtenka – ši situacija pažįstama kone kiekvienam studentui. Neapskaičiuojant savo mėnesio biudžeto, pinigai gali išgaruoti per pirmąją ar antrąją savaitę. Tam, kad to išvengtumėte reikalinga bent šiokia tokia disciplina. Programėlė padės išauklėti net ir patį vėjavaikiškiausią jaunuolį. Joje galite fiksuoti ir analizuoti savo išlaidas bei pajamas, skirstyti jas į kategorijas, stebėti prekių ar paslaugų grupes, kurioms daugiausiai išleidžiate pinigų.

Šaltinis: Pranešimai spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »