Planšečių kainos ir toliau mažėja

Publikuota: 2013 m. gegužės 24 d. penktadienis

„Digitimes Research“ ekspertai, atlikę planšetinių kompiuterių rinkos analizę, padarė išvadą, kad naujų planšečių kainos šiemet ir toliau kris. Be to, analitikai tikina, kad vis daugiau gamintojų siūlys modelių, prieinamų paprastam naudotojui.

Prognozuojama, kad pasaulinis planšetinių kompiuterių pardavimas šiemet išaugs 63,9 proc. ir sieks apie 254 mln. Apie 73 mln. iš jų išplatins korporacija „Apple“, 82,4 mln. – kitos garsios kompanijos, o 98,6 mln. – mažiau žinomos bendrovės.

Kaip teigia „The China Post“, stambūs gamintojai, be flagmanų modelių, siūlys pirkėjams ir alternatyvų: nebrangių – nuo 99 iki 149 dol. – sprendimų, o mažiau žinomų kompanijų įrenginių bus galima įsigyti už maždaug 40 dol. kainą. Šiuo metu iš nebrangių planšetinių kompiuterių galima išskirti „Nexus 7“, „ASUS MeMo Pad 7“, „Acer Iconia B1“ ir „HP Slate 7“, o kalbant apie naujus vardus, tai jie populiarės besivystančių šalių rinkose ir švietimo sektoriuje.

Verta pabrėžti, kad „NPD DisplaySearch“ duomenimis, 2013 metais planšetinių kompiuterių pardavimas išaugs 67 proc. ir sieks 256,5 mln. Be to, šis augimas tęsis ir toliau, o 2017 metais į rinką bus pristatyta apie 579,4 milijonus minėtų įrenginių.

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »