Pristatytas „Nokia Oro“ išmanusis telefonas

Publikuota: 2011 m. gegužės 30 d. pirmadienis

Daugelis vartotojų didžiausią mobiliųjų telefonų gamintoją pasaulyje bendrovę „Nokia“ kritikuoja dėl vis dar naudojamos ir jau spėjusios morališkai pasenti „Symbian“ operacinės sistemos. Tačiau suomiai ir toliau neatsisako plėtoti šios operacinės sistemos ir, maža to, eksperimentuoja leisdami nestandartinius įrenginius. Vienas naujausių eksperimentų – tai prabangus išmanusis telefonas „Nokia Oro“, kuris taip pat naudos „Symbian“ operacinę sistemą.

„Nokia Oro“ – tai dizaino prasme šiek tiek patobulinta „Nokia C7“ išmaniojo telefono versija. Kitaip sakant, naujasis išmanusis telefonas yra priskiriamas prabangiųjų klasei, kadangi jo korpusas padengtas 18 karatų auksu, namų mygtukas papuoštas safyro kristalu, o galinis dangtelis pagamintas iš išskirtinės kokybės odos.

Įrenginį vertinant pagal technines charakteristikas, galime teigti, kad jis nebus išskirtinis, kadangi „Nokia Oro“, kaip ir „C7“, turės 3,5 colio įstrižainės AMOLED ekraną, 8 megapikselių kamerą su didelės raiškos (720p) vaizdo įrašymo galimybe, WiFi ir kitas šiuolaikiniam telefonui reikalingas funkcijas. Būtina paminėti, kad šis modelis naudos naujausią „Symbian Anna“ versiją, kurioje yra atnaujinta tiek vartotojo sąsaja, tiek kitos funkcijos.

„Oro“ išmanusis telefonas bus pardavinėjamas kai kuriose Europos šalyse, Kinijoje ir Artimuosiuose Rytuose jau nuo šių metų trečiojo ketvirčio. Daugiafunkcis įrenginys kainuos 800 eurų.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »