Pristatytas įrankis, pakeisiantis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką

Publikuota: 2017 m. liepos 13 d. ketvirtadienis

Šiandien kaip niekada anksčiau jaučiamas didžiulis spaudimas IT rinkai pasiūlyti didelės spartos sistemas, kurios galėtų būti lengvai pritaikomos sparčiai besikeičiančioje verslo aplinkoje. Neseniai „Dell EMC“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad organizacijos, kurios IT transformacijai skiria daug dėmesio, į IT žiūri kaip į konkurencinį pranašumą septynis kartus dažniau. Būtent dėl šios priežasties pristatyti jau 14-tos kartos „PowerEdge“ serveriai, leidžiantys klientams lengviau susikoncentruoti ties verslo augimu ir inovacijomis.

„14-tos kartos „Dell EMC PowerEdge“ serveriai keičia nusistovėjusią sistemą ir skatina mūsų klientus imtis IT transformacijų, – teigia „Dell EMC Server Solutions“ prezidentas Ashley Gorakhpurwalla. – Mūsų šiuolaikiniai infrastruktūros sprendimai iš esmės pakeis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką. Naudodami kibernetinio atsparumo architektūrą ir našumo galimybes padėsime klientams išnaudoti jų verslo potencialą.“

Neseniai vykusioje „Dell EMC World 2017“ konferencijoje pristatytas 14-tos kartos „Dell EMC PowerEdge“ serverių dizainas sukuria lanksčią, automatizuotą ir saugią duomenų apdorojimo platformą, skirtą tradicinėms ir debesijos programoms. Šie serveriai skirti naujiems „Intel® Xeon® Scalable“ procesoriams. Kartu tai modernaus duomenų centro pagrindas, leidžiantis klientams sparčiau diegti naujoves, siekiant IT transformacijos, bei padedantis klientams paspartinti programinės įrangos duomenų saugojimo ir hiperkonsoliduotos infrastruktūros paketų diegimą: paspartintas duomenų bazės veikimas ir mažesnė laukimo trukmė, spartesnis ir sklandesnis virtualių mašinų perkėlimas bei spartesnis saugojimo našumas.

Sumanus „Dell EMC PowerEdge“ serverių automatizavimas leidžia IT specialistams sutelkti dėmesį į veiklai svarbias užduotis, kurios skatina didesnį klientų pasitenkinimą ir verslo augimą. Konkrečiau kalbant, „OpenManage Enterprise“ su galinga „RESTful API“ technologija siūlo įrankius diegimui, atnaujinimams, stebėjimui ir priežiūrai automatizuoti. Naujoji galingesnė „OpenManage Enterprise“ valdymo konsolė vartotojams suteikia lengvą serverio ciklo valdymą, naudojant patobulintą integruotą „Dell“ nuotolinės prieigos valdiklį (iDRAC9). Kartu siūlomas 90 proc. spartesnis „PowerEdge“ serverio problemų sprendimas, naudojant „ProSupport Plus“ ir proaktyvią trikdžius prognozuojančią „SupportAssist“ technologiją

„Dell EMC“ pozicija užtikrina, kad integruota apsauga yra neatskiriama nuo duomenų apdorojimo ir neturėtų būti papildomai apmokestinama. Pastarųjų dviejų kartų „Dell EMC PowerEdge“ serveriuose taikoma „Root of Trust“ technologija.

Bendradarbiaudama su „Intel“, „Dell EMC“ pristato ir naujus „Intel® Xeon®“ procesorius, skirtus 14 kartos „Dell EMC PowerEdge“ serveriams. Šių serverių klientai gaus 27 proc. daugiau procesoriaus branduolių ir 50 proc. daugiau atminties pralaidumo bei galės paspartinti svarbių verslo programų ir darbo krūvių našumą. Naujųjų serverių asortimentas apima montuojamus į spintą („Rack“ tipo“) ir modulinius („Blade“ tipo) serverius.

„PowerEdge“ serveriai taip pat yra ir daugelio „Dell EMC“ sprendimų pagrindas. Naujieji serveriai bus įmontuoti į saugojimo ir duomenų centrų įrenginius, hiperkonsoliduotus prietaisus ir sistemas, hibridines „debesų“ platformas, paruoštus rinkinius ir kitus „Dell EMC“ sprendimus. Tai leis programinės įrangos valdymo paketui, esančiam aparatinėje įrangoje, optimizuoti našumą.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »