Pristatytas naujas „Panasonic“ keičiamas fotoobjektyvas

Publikuota: 2012 m. birželio 26 d. antradienis

Technologijų bendrovė „Panasonic“ pristato naują keičiamą objektyvą „LUMIX G X VARIO 12-35 mm / F2.8 ASPH / POWER O.I.S“, skirtą naudoti su „LUMIX G Micro System“ fotoaparatais.

Naujasis „LUMIX G X VARIO“ sukurtas pasitelkus „Panasonic“ patirtį optinių technologijų srityje, todėl išsiskiria tikroviškai atkuriamomis tekstūromis ir ryškiais kontrastais. Unikalus „Nano Surface Coating“ lęšių padengimas apsaugo nuo nepageidaujamų pilkų šešėlių ir švytėjimo efektų bei leidžia išgauti natūralų aplinkos apšvietimą su įstabiu vaizdo grynumu.

Kaip rodo naujojo „Panasonic“ techninės charakteristikos, jis leidžia naudotis lanksčiomis 12-35 mm optinio priartinimo galimybėmis (tai yra 24-70 mm atitikmuo 35 mm tipo fotoapartuose) ir F2.8 lygio jautriu šviesai visame priartinimo diapazone. Tai universalus objektyvas, kurio galima fiksuoti įvairius vaizdus pradedant dinamišku kraštovaizdžiu su itin trumpu išlaikymu ir baigiant portretinėmis fotografijomis su išsiliejusio fono efektais.

Minėta unikali „Panasonic“ technologija „Nano Surface Coating“ sumažina atspindžių tikimybę visame spalviniame spektre (380-780 nm šviesos bangų ruožas) panaudojus itin mažo refrakcijos laipsnio dangą su nano struktūriniu lęšių paviršiaus padengimu. Ši technologija užtikrina itin ryškų ir detalų vaizdą be jokio nepageidaujamo vizualinio triukšmo.

Be to, naujasis objektyvas yra pirmas „LUMIX G X VARIO“ serijos objektyvas, kuriame panaudotas optinis vaizdo stabilizatorius „POWER O.I.S.“, kompensuojantis ne tik nedidelius, greito judėjimo sukeltus virpesius, bet ir lėtesnius ir didesnės amplitudės svyravimus. Ši objektyvo technologija leidžia gauti itin ryškias nuotraukas net silpno apšvietimo sąlygomis, pavyzdžiui, fotografuojant vakare ar patalpų viduje.

Susidedantis iš į 9 grupes suskirstytų 14 lęšių, UED (Ultra Extra-Low Dispersion) lęšiai sumažina spalvinius iškraipymus, o UHR (Ultra High Refractive) lęšiai užtikrina aukšta deskripcinę veikseną nuo krašto iki krašto. Šie lęšiai išsiskiria aukštu kontrastu ir rezoliucijos laipsniu nuo centro prie kraštų per visą optinio priartinimo diapazoną, tai leidžia užfiksuoti net ir smulkiausias fotografuojamo peizažo detales ar protretą su turtinga perspektyva.

„LUMIX G X VARIO“  objektyvas turi pažangią vidinę fokusavimo sistemą, kuri užtikrina nepriekaišitngą kontrastą ir rezoliuciją nuo įprasto židinio nuotolio iki begalybės išlaikant nepakitusį objektyvo ilgį. Objektyve integruotas žingsnio variklis fokusavimą paverčia sklandžiu ir nepastebimu veiksmu tiek fotografuojant, tiek filmuojant. Septynios diafragmos plokštelės suformuoja taisyklingą apskritimą ir suteikia minkštą išsiliejusio vaizdo efektą tam tikroms nuotraukos vietoms, kai fotografuojama su didesnės apertūros nustatymu.

Objektyve naudojami 4 sferinius lęšiai užtikrina mažesnį objektyvo dydį ir paverčia jį kompaktiškesniu (objektyvo ilgis – 73,8 mm, jo svoris – maždaug 305 g). Be to, šis objektyvas yra atsparus dulkmės ir apliejimams vandeniu, turi patogų guminį žiedą prie krašto bei tvirtą metalinį sriegį, kuris pritiakytas atlaikyti ilgą naudojimosi laiką. Moderni „LUMIX G X VARIO“ objektyvo išvaizda derės su bet kuriuo stilingu fotoaparatu iš „LUMIX G Micro System“ serijos.

Šį objektyvą naudojant kartu su „LUMIX G Micro System“ fotoaparatais galima naudotis sparčia veiksena ir dideliu tikslumu išsiskiriančios autofokusavimo sistemos „Contrast AF“ pranašumais.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »