„Samsung Electronics“ pagal ekologinės pusiausvyros išlaikymo rodiklius pirmauja technologijų pramonėje

Publikuota: 2011 m. rugsėjo 28 d. trečiadienis

Tai didžiausias ekologinės pusiausvyros išlaikymo rodiklis tarp 52 kompanijų, įtrauktų į technologijų (puslaidininkių bei ryšių technologijų, kompiuterių techninės įrangos, elektroninės biuro įrangos ir kt.) sektorių. Technologijų sektoriuje „Samsung“ pirmauja pagal aplinkos apsaugos ir ekonomiškumo kriterijus – du iš trijų svarbiausių ekologinės pusiausvyros išlaikymo vertinimo rodiklių.

„Džiaugiamės, kad mūsų pastangas išlaikant ekologinę pusiausvyrą įrodo „Dow Jones“ rodikliai, – pasakė Byungsukas Choi, „Samsung Electronics“ Partnerystės ir bendradarbiavimo centro vadovas. – Šis įvertinimas atspindi „Samsung“ idėją siekti gerų pardavimo rezultatų saugant aplinką ir į šią veiklą įtraukiant vietos bendruomenes.“

„Samsung“ į DJSI programą pirmą kartą pateko 2009 m. rugsėjo mėnesį. 2010 m. rugsėjo mėnesį puslaidininkių sektoriuje „Samsung“ suteiktas auksinės klasės įvertinimas. Tuomet kompanijos bendrasis rodiklis nuo sektoriaus lyderio rezultatų skyrėsi tik 5 proc.

DJSI nurodo „Samsung“ lyderystę kuriant ir įgyvendinant klimato strategiją, sėkmingai vykdant aplinkosaugos monitoringą ir produkto valdymo srityje. 2011 m. pirmojoje dalyje „Samsung” savo gamybiniuose padaliniuose šiltnamio efekto dujų emisiją sumažino 38 proc., lyginant su emisijos lygiu 2008 m. (skaičiuojant pagal pardavimų apimtį). Kompanija siekia viršyti savo planus ir šį rodiklį sumažinti 50 procentų iki 2013 m.

Daugiau nei 60-yje šalių visame pasaulyje „Samsung“ vykdo medžiagų perdirbimo ir grąžinimo programas. Viena iš jų – tiesioginio perdirbimo programa, kuri šiuo metu vykdoma daugiau nei 1150 vietovių Šiaurės Amerikoje. Pagal ekonomikos kriterijų technologijų sektoriuje „Samsung“ skirtas geriausias produktų kokybės ir grąžinimo valdymo, rizikos ir krizių valdymo bei santykių su klientais valdymo įvertinimas.

1999 m. įdiegtas DJSI rodiklis – visame pasaulyje pripažįstamas ekologinės pusiausvyros išlaikymo veiklos, kurią vykdo didžiausios tarptautinės kompanijos, įvertinimas. Kompanijos vertinamos pagal „DJSI World“ programą, remiantis ekonomikos, aplinkos apsaugos ir socialinių faktorių lyginamąja analize, kurią atlieka Ekologinės pusiausvyros išlaikymo kontrolės institucija („Sustainable Asset Management“ – SAM) – investicijų specialistų grupė, kuri dirba tik su investicijų į ekologinės pusiausvyros išlaikymą strategijomis.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »