„Samsung“ pristatė „Gear 360” – modernų įrenginį akimirkoms įamžinti

Publikuota: 2016 m. vasario 23 d. antradienis

Barselonoje vykstančioje technologijų parodoje „Mobile World Congress“ pristatė „Samsung Gear 360“ - 360 laipsnių kampu filmuojančią kamerą, leidžiančią kurti 360 laipsnių vaizdo turinį, jį peržiūrėti ir juo dalintis. „Gear 360“ pritaikyta kelionėms, susitikimams bei kitai veiklai, kurią norisi įamžinti. Suderinama kartu su „Samsung Galaxy“ linijos įrenginiais, naujoji kamera leidžia vartotojui tapti asmeninio virtualios realybės turinio kūrėju bei jį peržiūrėti, naudojant „Gear VR“ virtualios realybės įrenginį.

„Samsung“, kartu su naujomis išmaniųjų telefonų galimybėmis, ir toliau plečia šiuolaikinių technologijų ribas,  - sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas. – Įkandin praėjusiais metais pristatyto virtualios realybės įrenginio „Gear VR“, naujasis „Gear 360“ tikroviško turinio sukūrimą daro nesudėtingą ir leidžia juo patogiai dalintis su kitais.“

Kompaktiškas dizainas ir funkcijos visiems gyvenimo atvejams

„Samsung Gear 360“ įrengti du žuvies akies („fisheye“) tipo objektyvai, abu turintys 15 mln. taškų jutiklius, leidžiančius gauti aukštos raiškos (3840x1920), 360 laipsnių aprėpties vaizdo įrašus bei 30 mln. taškų nuotraukas. Vartotojas taip pat gali filmuoti ir fotografuoti 180 laipsnių aprėptimi, naudodamas tik vieną kameros objektyvą. Pritaikyta kasdienei veiklai, naujoji „Gear 360“ kamera turi objektyvą „Bright F2.0“, kuris užtikrina aukštos raiškos vaizdą netgi esant prastam apšvietimui, o taip pat su kamera galima kurti  ir panoraminius filmus. 

Lengva ir kompaktiška, sferos formos „Gear 360“ yra mobili, todėl ja patogu filmuoti visur - ir judant, ir esant lauke. „Gear 360“ taip pat turi trikojį stovą, be to, kamerą galima naudoti kartu su daugeliu šiuo metu rinkoje esančių priedų bei įrenginių.  

Išskirtinės „Galaxy“ galimybės

Tobulindama techninę, programinę įrangas bei paslaugas, „Samsung“ ir toliau plečia savo kuriamų įrenginių funkcionalumą, o naujieji modeliai leidžia efektyviau dalintis ir sisteminti informaciją. „Gear 360“ sinchronizavęs su „Samsung“ išmaniuoju telefonu, vartotojas gali realiu laiku atkurti fiksuojamą vaizdą. Be to, „Gear 360“ nufilmuotą turinį automatiškai atkuria ir išsaugo išmaniajame telefone arba leidžia turinį įkelti ir tiesiogiai dalintis socialiniuose tinkluose: „Facebook“, „YouTube“ bei „Google Street View“.

Siekiant tikroviškų trimačio vaizdo įspūdžių, vartotojas savo sukurtą turinį gali peržiūrėti naudodamas „Gear VR“. Visą tai galima daryti iš „Galaxy Apps“ arba „Google Play“ parsisiuntus specialią mobiliąją programėlę. O platesnėmis turinio redagavimo galimybėmis galima naudotis pasitelkus kompiuterį.

„Gear 360“ suderinama su daugeliu „Samsung“ išmaniųjų telefonų: naujaisiais „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 edge“, taip pat ir „Galaxy S6+“, „Galaxy S6 edge“, „Galaxy S6“ bei „Note5”.

„Gear 360“  prekyboje pasirodys nuo 2016 m. antrojo ketvirčio.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »