„Samsung“ pristatė „Gear 360” – modernų įrenginį akimirkoms įamžinti

Publikuota: 2016 m. vasario 23 d. antradienis

Barselonoje vykstančioje technologijų parodoje „Mobile World Congress“ pristatė „Samsung Gear 360“ - 360 laipsnių kampu filmuojančią kamerą, leidžiančią kurti 360 laipsnių vaizdo turinį, jį peržiūrėti ir juo dalintis. „Gear 360“ pritaikyta kelionėms, susitikimams bei kitai veiklai, kurią norisi įamžinti. Suderinama kartu su „Samsung Galaxy“ linijos įrenginiais, naujoji kamera leidžia vartotojui tapti asmeninio virtualios realybės turinio kūrėju bei jį peržiūrėti, naudojant „Gear VR“ virtualios realybės įrenginį.

„Samsung“, kartu su naujomis išmaniųjų telefonų galimybėmis, ir toliau plečia šiuolaikinių technologijų ribas,  - sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas. – Įkandin praėjusiais metais pristatyto virtualios realybės įrenginio „Gear VR“, naujasis „Gear 360“ tikroviško turinio sukūrimą daro nesudėtingą ir leidžia juo patogiai dalintis su kitais.“

Kompaktiškas dizainas ir funkcijos visiems gyvenimo atvejams

„Samsung Gear 360“ įrengti du žuvies akies („fisheye“) tipo objektyvai, abu turintys 15 mln. taškų jutiklius, leidžiančius gauti aukštos raiškos (3840x1920), 360 laipsnių aprėpties vaizdo įrašus bei 30 mln. taškų nuotraukas. Vartotojas taip pat gali filmuoti ir fotografuoti 180 laipsnių aprėptimi, naudodamas tik vieną kameros objektyvą. Pritaikyta kasdienei veiklai, naujoji „Gear 360“ kamera turi objektyvą „Bright F2.0“, kuris užtikrina aukštos raiškos vaizdą netgi esant prastam apšvietimui, o taip pat su kamera galima kurti  ir panoraminius filmus. 

Lengva ir kompaktiška, sferos formos „Gear 360“ yra mobili, todėl ja patogu filmuoti visur - ir judant, ir esant lauke. „Gear 360“ taip pat turi trikojį stovą, be to, kamerą galima naudoti kartu su daugeliu šiuo metu rinkoje esančių priedų bei įrenginių.  

Išskirtinės „Galaxy“ galimybės

Tobulindama techninę, programinę įrangas bei paslaugas, „Samsung“ ir toliau plečia savo kuriamų įrenginių funkcionalumą, o naujieji modeliai leidžia efektyviau dalintis ir sisteminti informaciją. „Gear 360“ sinchronizavęs su „Samsung“ išmaniuoju telefonu, vartotojas gali realiu laiku atkurti fiksuojamą vaizdą. Be to, „Gear 360“ nufilmuotą turinį automatiškai atkuria ir išsaugo išmaniajame telefone arba leidžia turinį įkelti ir tiesiogiai dalintis socialiniuose tinkluose: „Facebook“, „YouTube“ bei „Google Street View“.

Siekiant tikroviškų trimačio vaizdo įspūdžių, vartotojas savo sukurtą turinį gali peržiūrėti naudodamas „Gear VR“. Visą tai galima daryti iš „Galaxy Apps“ arba „Google Play“ parsisiuntus specialią mobiliąją programėlę. O platesnėmis turinio redagavimo galimybėmis galima naudotis pasitelkus kompiuterį.

„Gear 360“ suderinama su daugeliu „Samsung“ išmaniųjų telefonų: naujaisiais „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 edge“, taip pat ir „Galaxy S6+“, „Galaxy S6 edge“, „Galaxy S6“ bei „Note5”.

„Gear 360“  prekyboje pasirodys nuo 2016 m. antrojo ketvirčio.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »