„Samsung“ pristatė apskritą išmanųjį laikrodį „Samsung Gear S2“

Publikuota: 2015 m. rugsėjo 1 d. antradienis

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ pristatė išmanųjį laikrodį „Samsung Gear S2“ – naujausią kompanijos produktą, kuriame įdiegtos keletą metų tobulintos pažangiausios dėvimų įrenginių technologijos.

„Samsung Gear S2“ turį universalų, apskritą korpusą, intuityvią valdymo sistemą bei pažangias funkcijas, leidžiančias pasinaudoti įvairiais mobiliojo įrenginio privalumais, skirtais asmeniniam naudojimui. „Namų“ ir grįžimo mygtukų dėka, vartotojai turės galimybę gaunamus pranešimus bei programėles pasiekti greičiau ir naudotis įrenginio funkcijomis paprasčiau.

 Pristatydama du skirtingus S2 modelius – „Gear S2“ ir „Gear S2 classic“ – kompanija „Samsung“ siekia patenkinti dviejų skirtingų vartotojų grupių poreikius. Elegantišką juodą korpusą ir natūralios odos apyrankę turintis „Gear S2 classic“ patiks mėgstantiems konservatyvesnį laikrodžių dizaino stilių. Tuo tarpu, „Gear S2“ skirtas aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems vartotojams, mėgstantiems minimalistinį, modernų dizainą.  

„Pastaruosius kelis metus „Samsung“ kūrė pirmuosius dėvimų įrenginių modelius, nuolat juos tobulino ir išmaniųjų mobiliųjų įrenginių rinkoje pristatė naujas koncepcijas, – teigė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje - „Samsung Gear S2“ integruotos pažangiausios „Samsung“ technologijos. Tai puikus aksesuaras kiekvienai progai, patogus naudoti bet kuriuo paros metu – tiek darbe, tiek laisvalaikiu“.

11.4 mm storio „Samsung Gear S2“ išmanusis laikrodis yra lengvas, kompaktiškas bei patogus dėvėti ant riešo. 1.2 colio (3 cm) 360 x 360 taškų raiškos (302 ppi) apskritame ekrane atkuriamas ypač ryškus vaizdas. „Gear S2“ ekrane aiškiai matomos visos programos, todėl vartotojas nepraleis nei vieno svarbaus pranešimo. Be to, naujausia „Tizen“ operacinė sistema ir optimizuotas dviejų branduolių 1 GHz procesorius visas užduotis leis spręsti efektyviai ir be didelio vargo.  

Žvilgtelėjus į išmaniojo laikrodžio ekraną, galima lengvai pasitikrinti kalendorių, elektroninį paštą, sekti visas naujienas ar išsiųsti svarbius tekstus. Vartotojas galės pasirinkti 3G ryšį palaikantį „Gear S2“ su jame įdiegtomis „e-SIM“ ir balso funkcijomis, leidžiančiomis greitai atlikti įvairius veiksmus net ir tada, kai telefonas toli.

„Samsung Gear S2“ įdiegta kūno rengybos funkcija, naudinga besirūpinantiems savo sveikata ir aktyviu gyvenimo būdu. Laikrodyje integruota 24 valandų aktyvumo fiksavimo funkcija skirta pranešti įrenginio savininkui apie jo kasdieninius sporto pasiekimus ir atliktus pratimus. Tuo tarpu, siunčiami pranešimai – motyvuoti pasiekti užsibrėžtus sporto tikslus.

Tam, kad naudotis „Samsung Gear S2 būtų “patogiau, įrenginyje taip pat įdiegta NFC technologija, kuri, neišsitraukiant piniginės, leidžia atlikti mobiliuosius mokėjimus. „Samsung“, bendradarbiaudama su partneriais siekia paversti dėvimuosius įrenginius kuo funkcionalesnius aktyviems vartotojams kasdieniame gyvenime, tad naujuosius išmaniuosius laikrodžius galima naudoti kaip automobilio ar viešbučio kambario raktą ar kaip nuotolinį pultą namų valdymo sistemoje.  

Visas paminėtas išmaniąsias funkcijas užtikrina 2-3 dienas veikianti laikrodžio baterija, todėl kasdien vartotojui rūpintis jos krovimu nereikės. Be to, „Samsung Gear S2“ baterija kraunama įrenginį padėjus ant belaidžio įkroviklio.   

„Samsung Gear S2“ – tai „Samsung“ nuostatos atvirai ir glaudžiai bendradarbiauti su programų kūrėjais ir partneriais, pritaikant įrenginiams dar daugiau aplikacijų, rezultatas. Artimai bendradarbiaujant su partneriais, „Samsung“ sukūrė eilę skirtingų išmaniojo laikrodžio korpuso variantų bei įvairių dirželių, atspindinčių skirtingą stilių bei nuotaiką. Dirželį bei laikrodžio ekrano išvaizdą vartotojui pakeisti nesunku, todėl ‚Gear S2” galima dėvėti skirtingomis progomis skirtingose vietose.  

„Gear S2“ vartotojams suteikiama galimybė naudotis gausybe specialiai apskritam ekranui pritaikytų programėlių. Bendradarbiaujant su programų kūrėjais ir kitais partneriais, „Samsung“ patobulino savo dėvimų įrenginių ekosistemą, tam, kad vartotojai galėtų patogiai naudotis visomis išmaniosiomis laikrodžio funkcijomis.

„Samsung Gear S2“ bus galima įsigyti su tamsiai pilku korpusu ir tokios pat spalvos dirželiu arba sidabro spalvos korpusu ir baltu dirželiu. „Samsung Gear S2 classic“ turės juodą korpusą ir odinį dirželį.  

„Samsung Gear S2“ ir „Gear S2 classic“ funkcijos ir programėlių galimybės bus pristatytos rugsėjo 3 d. „Tempodrum“, Berlyne.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »