„Samsung“ pristatė flagmano savybėmis pasižyminčius „Galaxy A“ telefonus

Publikuota: 2017 m. sausio 2 d. pirmadienis

„Samsung“ pristatė naujausią vidutinės klasės išmaniųjų telefonų seriją „Galaxy A“. Naujieji telefonai pasižymi flagmanams būdingomis savybėmis: stilingu metalo ir stiklo dizainu, patobulinta, itin kokybiška galine ir priekine kamera, atsparumu vandeniui ir dulkėms bei kitomis funkcijomis, lengvinančiomis kasdienį vartotojo gyvenimą. Lietuvoje, nuo vasario mėnesio bus galima įsigyti 5.2 colių „Galaxy A5“ ir 4.7 colių „Galaxy A3” modelius.  

„Visuomet siekiame, kad mūsų klientai galėtų rinktis pažangiausius produktus. Šių pastangų vaisiai – naujausia „Galaxy A“ serija. Kurdami telefonus, sujungėme inovatyvų dizainą ir funkcijas, kurias jau spėjo pamėgti mūsų produktų vartotojai, todėl šiems įrenginiams būdingas ir funkcionalumas, ir išskirtinė išvaizda“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas.

Stilingas ir patogus dizainas „Galaxy A“ pasižymi premium klasės dizainu: metaliniu korpusu ir 3D stiklo nugarėle. Ši savybė – „Samsung“ išmaniųjų skiriamasis bruožais. Be to, dėl aptakaus kameros objektyvo ir namų klavišo, įrenginio forma yra vientisa ir jį laikyti rankoje bei juo naudotis itin patogu.  

Patobulinta kamera asmenukėms „Galaxy A5“ modeliui būdinga patobulinta 16 MP priekinė ir galinė kamera, o „Galaxy A3“ modeliui – 13 MP galinė ir 8 MP priekinė kameros. Pažangi technologija šios serijos telefonams leidžia išgauti itin tikslų automatinį fokusavimą, o tai leidžia padaryti ryškias nuotraukas, net ir esant prastam apšvietimui.   

Paprasčiau su šiuo įrenginiu daryti ir asmenukes: fotografuojant, tereikia spustelti bet kurioje ekrano vietoje, o norint ryškesnės nuotraukos, įjungti priekinę blykstę, kuriai naudojamas ekranas. Kamera valdoma paprasčiau nei anksčiau: leidžia greičiau pakeisti kameros režimus, filtrus, pridėti efektus, taip pat naudoti specialius režimus, tokius kaip maisto režimas, ir taip optimizuoti bei patobulinti pasirinktų kadrų spalvą ir kontrastą.

Flagmano savybės „Galaxy A“ sukurtas kasdieniams vartotojų poreikiams, todėl gavo keletą vartotojų jau pamėgtų išmaniojo telefono „Galaxy S7“ funkcijų: 

·         Pirmąkart „Galaxy A“ serija turi IP68 atsparumą vandeniui ir dulkėms. Įrenginį dabar galima su savimi pasiimti visur – nesvarbu, kur keliautumėte ir ką veiktumėte, naudotumėtės įrenginiu lauke lyjant lietui ar smėlėtame paplūdimyje.  ·         Įrenginyje integruota talpesnė baterija leidžia išmaniuoju visu pajėgumu naudotis ilgiau, o dėl  sparčiojo įkrovimo funkcijos jį įkrauti galima daug greičiau. Be to, telefonas turi USB C tipo jungtį – tai supaprastina prisijungimą prie kitų įrenginių. ·         „Always on Display“ funkcija leidžia matyti pranešimus ir laiką neatrakinant ekrano – taip taupomas tiek savininko laikas, tiek ir išmaniojo baterija.   

·         Dėl didesnės atminties bei galimybės įdėti microSD kortelę iki 256GB, vartotojams į telefoną gali sutalpinti galybę nuotraukų, muzikos ir kitų failų. 

Nuo sausio 23 d. iki sausio 29 d. Lietuvoje vyks išankstiniai „Galaxy A“ užsakymai. Užsisakiusieji šiomis dienomis, telefonais galės džiaugtis jiems dar neatkeliavus į šalies parduotuves, be to, dovanų gaus nešiojamą garsiakalbį „Level Box Slim“.  

Oficialūs pardavimai mūsų šalyje prasidės vasario pradžioje. Vartotojams bus pasiūlyta rinktis iš keleto spalvų: juodos, auksinio smėlio ir šviesiai persikinės. Atsisiuntus ir aktyvavus specialią programėlę, telefonams galios nemokamas dviejų metų „Galaxy Care“ draudimas nuo ekrano dūžių bei drėgmės žalos. „Galaxy A3“ modelio kaina - 329 Eur, o „Galaxy A5” - 429 Eur. 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Microsoft“ sukūrė nemokamą programėlę silpnaregiams

„Microsoft“ sukūrė nemokamą mobilią programėlę „Seeing AI“ silpnaregiams, kuri analizuoja vaizdo kameros informaciją ir pasakoja balsu, ką mato aplink. skaityti »

Skaitmeninė evoliucija: kokios šalys lyderiauja?

Flečerio mokykla ir „Mastercard“ atliko tyrimą ir paskelbė ataskaitą „Skaitmeninės evoliucijos indeksas 2017 metais“, kurioje vertinami šalių pasiekimai skaitmeninės ekonomikos srityje. skaityti »

18 proc. elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, 18 proc. visų laikomų elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami. skaityti »

Pristatytas įrankis, pakeisiantis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką

Neseniai „Dell EMC“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad organizacijos, kurios IT transformacijai skiria daug dėmesio, į IT žiūri kaip į konkurencinį pranašumą septynis kartus dažniau. skaityti »

Vairuotojų dėmesiui: 4 išmanūs sprendimai saugiam eismui

Pasirodo, eismo saugumo sprendimai gimsta ne tik automobilių gamyklose, bet ir išmaniųjų telefonų gamintojų dirbtuvėse. skaityti »

Sukurtas trimatis infraraudonųjų spindulių veido skeneris

Bendrovė „Morpho“ išleido naują biometrijos terminalą „3D Face Reader“, skirtą identifikuoti darbuotojus, skenuojant jų veidus. skaityti »

Elektroninės komercijos naujienos: siuntas pristatantys dronai ir auganti Kinijos galia

Elektroniniai verslai smarkiai keičia ne tik mažmeninės prekybos, bet ir logistikos sektorių. Kas ir kaip mums pristatinės mūsų internetinius pirkinius ir kas mums parduos prekes? skaityti »

Augantis kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimas skatina inovacijas

Viename seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje „Electronic Entertainment Expo“ (E3) pristatyta daugybė naujų kompiuterinių žaidimų ir jiems skirtos techninės įrangos. skaityti »

„Microsoft“ pristatė klaviatūrą su įtaisytu pirštų atspaudų skeneriu

Klaviatūra panaši į pirmtakę „Surface Keyboard“, tačiau turi atskirą mygtuką su jutikliu „Fingerprint ID“, kuris geba pažinti naudotoją. skaityti »

Saulėtekio slėnyje kuriamos aukštosios technologijos Silicio slėniui

Saulėtekio slėnyje Vilniuje įsikūręs Fizinių ir technologijos mokslų centras bendradarbiauja su Silicio slėnio kompanija „Lam Research Corporation“. skaityti »