„Samsung“ pristatė itin greitą ir patikimą nešiojamą diską „SSD T5“

Publikuota: 2017 m. rugsėjo 6 d. trečiadienis

„Samsung“ pristatė naują nešiojamą kietąjį diską „SSD T5”. Įrenginys turi naujausią 64 sluoksnių „V-NAND“ technologiją, todėl pasižymi vienu didžiausių rinkoje įrašymo greičiu, duomenų užšifravimu bei yra kompaktiško, bet patvaraus dizaino – visa tai leidžia vartotojui dar patogiau pasiekti svarbius duomenis, nesvarbu, kokiu metu ir kur šis bebūtų.  

„Samsung“ kasmet plečia nešiojamų kietųjų diskų galimybes, o pristatydama naująjį nešiojamą „SSD T5” dar kartą demonstruoja, kad yra šios srities lyderė ir geba kurti su ja susijusias reikšmingas inovacijas, – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronic Baltics“ vadovas Lietuvoje, – mes neabejojame, kad „T5“ viršys vartotojų lūkesčius dėl dar didesnio greičio bei atnaujinto dizaino, darančio įrenginį lengvesnį bei patogų nešiotis kad ir kišenėje. Jis idealiai tiks tiek paprastiems vartotojams, tiek ir profesionalams – visiems, ieškantiems greito, patvaraus ir saugaus prietaiso.“

Demonstruojantis itin didelį greitį – iki 540 MB/s1, tai yra 4.9 kartus didesnį2 nei išorinių „HDD“ produktų, – naujasis „T5” bus itin naudingas turinio kūrėjams, verslo atstovams, IT profesionalams, o kartu paprastiems vartotojams, norintiems prieiti prie savo duomenų kaip įmanoma greičiau ir paprasčiau, vos tik prireikus. „T5“ yra mažesnis nei vidutinė vizitinė kortelė (74 x 57.3 x 10.5 milimetrai), sveria tik 51 gramą ir patogiai telpa į delną. Priklausomai nuo modelio, aliuminis įrenginio paviršius turi skirtingos spalvos metalo apdailos elementus – juodos (1TB ir 2TB modeliai) arba mėlynos (250GB ir 500GB modeliai).

„T5“ korpusas vientisas, neturi atskirų judančių dalių, o viduje talpina smūgiams atsparų vidinį rėmą, todėl vartotojai galės būti ramūs, net ir netyčia išmetę jį iš 2 metrų aukščio3. Jo programinė įranga4 kompiuteriams, paremta AES 256 bitų techninės įrangos šifravimu, todėl leidžia nesunkiai konfigūruoti saugos nustatymus ir gauti naujausius mikroprogramų bei programinės įrangos atnaujinimus. Dėl patogumo sukurta ir speciali mobilioji programėlė3, kuri yra prieinama „Android“ telefonuose ir planšetėse. Galiausiai, „T5“ komplektacijoje vartotojai atras ir du laidus – nuo USB-C į C ir nuo USB-C į A, tam, kad būtų paprasčiau sujungti įvairius įrenginius.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »