„Samsung" pristatė vaizdo kamerą HMX–F90

Publikuota: 2012 m. lapkričio 22 d. ketvirtadienis

„Samsung Electronics“ pristatė naują vaizdo kamerą HMX–F90 su filmavimo 1280 x 720/30p HD raiška, 52 kartų optinio priartinimo funkcijomis ir 5 mln. taškų CMOS vaizdo jutikliu. Naujoje prieinamos kainos vaizdo kameroje įrengtas 2,7 colių (6,9 cm) TFT skystųjų kristalų (LCD) ekranas, kuriame patogu peržiūrėti ir redaguoti įrašus. Lietuvoje vaizdo kamera pasirodys kitų metų sausio pabaigoje. Numatoma jos kaina – apie 550 Lt.

52 kartų optinio ir 70 kartų „Intelli–Zoom“ skaitmeninio priartinimo funkcijos leidžia gauti aiškų HD kokybės vaizdą net filmuojant smulkiausius objektus. „Samsung HMX–F90“ įrašus išsaugo 1280 x 720/30 p HD raiška, todėl juos patogu peržiūrėti dideliame televizoriaus ekrane. Vaizdo kameroje taip pat įrengtas 5 mln. taškų CMOS vaizdo jutiklis ir F1.8 objektyvas leidžia gauti ryškius ir sodrių spalvų vaizdus.

Dėl vaizdo kameroje įdiegtų funkcijų net nepatyręs vartotojas gali redaguoti vaizdo įrašus žymiai lengviau ir patogiau. Naudojant funkciją „Mano klipas“ galima jungti atskiras scenas į ilgesnį vaizdo įrašą. Su funkcija „Išmanusis muzikos fonas“ (angl. „Smart Background Music“) vaizdo įrašus galima papildyti muzika ir reguliuoti jos garsumą.

HMX–F90 taip pat įdiegta filmavimo su praleidimu ir pauzės filmuojant funkcijos. Filmavimas su praleidimu leidžia sumažinti per sekundę fiksuojamų kadrų skaičių. Šis režimas praverčia kuriant vaizdo istorijas. Filmavimo metu naudojant funkciją „Pauzė filmuojant“ (angl. „Record Pause“) galima padaryti pauzę, po kurios nereikia kurti naujo įrašo. Todėl gautą vaizdo įrašą yra patogiau redaguoti.

HMX–F90 taip pat leidžia su šeimos nariais ir draugais patogiau keistis vaizdo įrašais ir juos talpinti socialiniuose tinkluose naudojant mygtuką „Vienas spustelėjimas“. Naudodamas USB kabelį vartotojas gali vaizdo kamerą prijungti prie kompiuterio. Pasirinkti įrašai sparčiai perkeliami į kompiuterį, o programinė įranga „Intelli–studio“ automatiškai valdo šį procesą.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »