„Samsung“ pristato naujuosius išmaniuosius dėvimus įrenginius „Gear S“ ir „Circle“

Publikuota: 2014 m. rugpjūčio 29 d. penktadienis

Baltijos šalyse „Samsung Electronics Baltics“ pristatė pirmąjį autonominį dėvimąjį įrenginį – „Samsung Gear S“. Tai išlenktas išmanusis, ant riešo segimas įrenginys, žymiai praplėsiantis išmaniojo telefono galimybes. Naujasis „Samsung Gear S“ užtikrina optimalias išmaniojo dėvimojo įrenginio funkcijas bei 3G ryšį, todėl puikiai tenkina besikeičiančius vartotojų lūkesčius.

Įdiegus elegantišką, lenktą „Super AMOLED“ ekraną ir pritaikomą dirželį, „Samsung Gear S“ patogiai guli ant vartotojo riešo. Dėl 3G ryšio „Samsung Gear S“ aktyviam vartotojui užtikrina naujas, galingas dėvimo įrenginio galimybes bei realią veiksmų laisvę.

„Samsung Gear S“, turinčiame 2 colių (5 cm) lenktą ir sodriai vaizdą atkuriantį „Super AMOLED“ ekraną, įdiegtas patrauklus ir nesudėtingas meniu. Ryškiame ekrane vartotojui patogu skaityti žinutes ir pranešimus, naudotis tokiomis funkcijomis kaip pokalbio vaizdas (conversation view) ir išryškinantis šriftas (condensed font). Elegantiškas, lenktas „Samsung Gear S“ patogiai apima rankos riešą, o pasirenkami ekrano režimai ir keičiami dirželiai leidžia vartotojui išreikšti savo skonį bei stilingumą. 

„Samsung Gear S“ turi dar daugiau ryšio sistemų: 3G, „Bluetooth“ bei „WiFi“. Vartotojui nuolat suteikiama naujausia informacija iš socialinių tinklų, kalendoriaus bei programų netgi po ranka neturint mobiliojo telefono. Vartotojas gali akimirksniu atsakyti į gautą žinutę naudodamas ekrano klaviatūrą arba patobulintą funkciją „S voice“, todėl visos užduotys sparčiai išsprendžiamos. Galiausiai, naudojant „Samsung Gear S“, galima be vargo skambinti ir atsiliepti tiesiogiai ant riešo dėvimu aparatu, taip pat įdiegta galimybė atsiliepti į skambučius, kurie nukreipiami iš išmaniojo telefono.  

„Samsung Gear S“ padeda valdyti išmanųjį telefoną, kadangi lengvai pasirenkamas 3G arba „Bluetooth“ ryšys, o susijungus su mobiliuoju telefonu automatiškai sinchronizuojama informacija.  

„Samsung Gear S“ užtikrina nesudėtingą prieigą prie svarbios informacijos, kadangi įdiegti specialūs programiniai įrankiai bei pranešimų sistema. Šiame dėvimame įrenginyje įdiegta patogi pėsčiojo navigacinė sistema, kurią užtikrina 24 valandas per parą veikianti „The Financial Times „fastFT“ sukurta naujienų ir vaizdinės informacijos paslauga HERE. Ši sistema efektyviai veikia kartu su pažangia „Spritz“ tekstų skaitymo technologija, vartotojas gali akimirksniu perskaityti ir atsakyti į pranešimus „Facebook“ socialiniame tinkle. Visos šios funkcijos padeda gyventi aktyviai ir nuolat būti įvykių sūkuryje.  

„Samsung Gear S“ taip pat yra puikus partneris stebint ir gerinant sveikatą. Jame įdiegta daugybė patobulintų sensorių, GPS sistema bei galinga funkcija „S Health“. Be to, įvairios programos, įskaitant „Nike+ Running“, leidžia išsaugoti duomenis apie nubėgtą kelią ir nuolat palaikyti motyvaciją, netgi po ranka neturint išmaniojo telefono.   

Taip pat pristatytas ir antrasis išmanusis dėvimas įrenginys – naujasis „Samsung Gear Circle“. Šį įrenginį naudojant kartu su išmaniuoju telefonu, vartotojas gali lengvai atsiliepti į skambutį, klausytis muzikos ir smagiai valdyti balsu, dėka įdiegto „Bluetooth“ ryšio. Magnetinis užraktas, leidžia pakabinti įrenginį ant kaklo tuo metu, kai jis nenaudojamas. Vibravimo funkcija praneša apie įeinantį skambutį ir žinutes.

Lietuvoje ribotą kiekį „Samsung Gear S“ ir „Gear Circle“ bus galima įsigyti nuo spalio mėn. vidurio. Orientacinė „Gear S“ kaina – 1380Lt, „Gear Circle“ – 450Lt. Įrenginiais bus prekiaujama mobiliųjų operatorių prekybos salonuose bei didžiausiose elektronikos prekių parduotuvėse.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »