„Sharp“ pristato naujus, daugiafunkcius su „debesų“ technologija suderinamus įrenginius

Publikuota: 2014 m. vasario 25 d. antradienis

Kompanija „Sharp“ pradeda prekybą šešiais energiją taupančiais daugiafunkciniais vienspalvio kopijavimo/spausdinimo įrenginiais, pasižyminčiais išskirtinėmis duomenų keitimosi internete galimybėmis. „MX-M565N“, „MX-M465N“ ir „MX-M365N“ prietaisų standartinės versijos yra pritaikytos dirbti prisijungus prie „debesų“ duomenų saugyklų bei turi dalijimosi bylomis sistemą „Sharp Cloud Portal Office“. „MX-M564N“, „MX-M464N“ ir „MX-M364N“ modeliuose ši funkcija yra užsakoma papildomai ir leidžia iškart įsigyti pigesnį įrenginį bet atsiradus poreikiui - praplėsti jo funkcionalumą. Be to, šie prietaisai turi visas funkcijas, kurių galima tikėtis iš prie interneto prijungtų daugiafunkcinių įrenginių. Naujieji modeliai taip pat išsiskiria plačia modernių, papildomų dokumentų apdailos sprendimų gama, o tai gali būti itin paranku kopijuojant ir spausdinant dokumentus vidutinio didžio ar didelėse darbo grupėse.

Kompanija „Sharp“ taip pat praneša pradedanti naudoti naują revoliucinį tonerį „Mycrostoner - CAP™, leidžiantį spausdinti žemesnėje temperatūroje ir gerokai sumažinti įrenginio energijos sąnaudas.

Ypač ekologiški įrenginiai

 „Sharp“ sukurta inovatyvi tonerio formulė, kuri leidžia žymiai sumažinti dokumentų spausdinimui ir kopijavimui sunaudojamos energijos kiekį. Naujasis „Sharp“ toneris „Mycrostoner - CAP™“ tirpsta žemesnėje temperatūroje, o tai leidžia pasiekti vieną žemiausių bendrųjų energijos sąnaudų (TEC) rodiklį rinkoje ir padeda sumažinti įmonės veiklos kaštus.

Naujosios įrenginių serijos gamybai taip pat naudojama iš biomasės (augalinių medžiagų), pagaminti plastikai, o tai dar labiau riboja neigiamą įtaką aplinkai. Įrenginiuose įdiegtas visas protingų, energijos sąnaudas padedančių sumažinti, funkcijų komplektas. Pavyzdžiui, kiekviena tonerio kasetė prisitaiko prie naudojimo grafiko ir pereina į sumažinto pajėgumo (ramybės) režimą, kuomet „numato“, jog nebus naudojama.  Energijos sąnaudų taupymui taip pat padeda automatinio išjungimo po kiekvienos pabaigtos užduoties funkcija. Šias funkcijas galima užprogramuoti taip, kad jas valdytų laikrodis.

Parengti darbui „debesyje“

Siekiant biuro darbo efektyvumą pakelti į visiškai naują lygį, „MX-M565N“, „MX-M465N“ ir „MX-M365N“ prietaisai komplektuojami su belaide Wi-Fi prisijungimo prie interneto sąsaja. Šie įrenginiai, „Sharp Cloud Portal Office“ sistemos pagalba, gali lengvai dalintis bylomis su kitais biuro įrenginiais bei kompiuteriais.

Tiesiogiai iš jutiklinio valdymo ekrano galima pasiekti dokumentus, išsaugotus „debesų“ saugykloje. Vartotojai taip pat gali dirbti efektyviau, tiesiogiai skenuodami dokumentus į „Cloud Portal Office“ ir lengvai dalindamiesi jais su kitais darbuotojais, esančiais biure arba už jo ribų.

Kompanijoms, kurios dokumentų bendrinimo „debesyje“ funkcija šiandien dar nėra reikalinga, gali rinktis „MX-M564N“, „MX-M464N“ ir „MX-M364N“ modelius. Juos ateityje bus galima nesunkiai pritaikyti darbui „debesyje“, praplečiant platformą papildomu „Sharp OSA“ moduliu. Minėtuose modeliuose taip pat galima įrengti Wi-Fi sąsają.

Nemokama mobilioji „Sharpdesk“ programa leidžia vartotojams jungtis prie naujųjų „Sharp“ įrenginių, naudojant bevielį Wi-Fi tinklą bei spausdinti įvairių biuro programų bylas. Be to, vartotojai gali skenuoti dokumentus naujaisiais daugiafunkciniais įrenginiais ir persiųsti juos tiesiai į planšetinį kompiuterį arba išmanųjį telefoną.  

Našumą didinančios funkcijos

Be greitų ir patikimų spausdinimo ir kopijavimo, greito skenavimo bei didelių dokumentų kiekių apdorojimo funkcijų, naujieji prietaisai turi papildomų automatinės apdailos pasirinkimo funkcijas, leidžiančias sukurti profesionaliai atrodančius, aukštos kokybės dokumentus.  Papildomai įdiegus šią funkciją vartotojai galės naudotis plačia visų tipų dokumentų, brošiūrų ar dokumentų, skirtų įrišti, šablonų gama, o tai leis patogiai ir greitai paruošti reikiamą, įvairios paskirties dalomąją medžiagą bei dokumentus.

Aukšta standartinių modelių kokybė

Naujoji gaminių serija pasižymi plačiomis individualaus konfigūravimo galimybės. Tam, kad idealiai atitikti įmonės poreikius, nebereikės papildomai leisti lėšų įsigyjant nereikalingas funkcijas. Visų modelių standartinėje įrangoje yra dvipusių dokumentų skeneriai, o prietaisai gali spausdinti 56, 46 ir 36 lapų per minutę greičiu.

„MX-M565N“, „MX-M465N“ ir „MX-M365N“ modeliai turi 10,1 colių LCD jutiklinius valdymo ekranus su daugiataškio lietimo funkcija. Jais galima spausdinti 1200 x 1200 dpi skiriamosios gebos dokumentus. Šiuose prietaisuose yra 150 lapų dvipusiai, vieno perdavimo dokumentų tiektuvai  (DSPF). „MX-M564N“, „MX-M464N“ ir „MX-M364N“ modeliai turi 7,0 colių spalvotus LCD valdymo ekranus, gali spausdinti 600 x 600 dpi skiriamąja geba, juose rasite 100 lapų atbulinės eigos vieno perdavimo dokumentų tiektuvus  (RSPF).

Minėtieji prietaisai prekybos atstovų salonuose pasirodys jau šį mėnesį.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »