„Sharp“ švenčia 100 metų inovacijų jubiliejų parodoje „IFA 2012“

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 31 d. penktadienis

2012 metais, švęsdama savo 100 metų jubiliejų, įmonė „Sharp” parodoje IFA 2012” apžvelgs 100 inovacijų metų bei pažvelgs į šviesią ateitį pristatydama naujų technologijų, gaminių ir sprendimų bei pabrėždama kiekvieno gaminio kategoriją. IFA parodoje „Sharp“ pateiks daugybę modernių naujų gaminių ir technologijų, skirtų iš naujo apibrėžti klientų požiūrį į turinį ir jo naudojimą. Siekdama tapti pirmaujančia didelio ekrano LED televizorių gamintoja, „Sharp“ 2012–2013 metais visas pastangas nukreipė į siekį pasiūlyti klientams kiek įmanoma labiau įtraukiančių potyrių, kurie pavaizduoti naujosios įmonės reklamos dizaine.

 „Gaminame gaminius, kuriuos kiti nori imituoti“. Šie „Sharp“ įkūrėjo Tokuji Hayakawa ištarti žodžiai yra daugiau nei moto – tai bendra filosofija, kuri padarė „Sharp“ tokia įmone, kokia ji yra šiandien: naujovių ir technologijų lydere daugybėje sričių ir gaminių, darančių gyvenimą geresnį bei paprastesnį. „Sharp“ tiki, kad įmonės gaminiai išspręs realias žmonių problemas bei prisidės prie kultūros bei gerovės. Štai todėl „Sharp” visada ieško galimybių pagerinti gyvenimą, padėti aplinkai ir visuomenei bei teikia sprendimus atsižvelgdama į vartotojus.

„100 metų buvome patikimas simbolis, jungiantis klientus ir verslą visame pasaulyje. Mūsų demonstruojami gaminiai įrodo „Sharp“ aistrą kurti modernias technologijas, pranokstančias klientų lūkesčius. Tai leidžia tikėti, kad ir naująjį gyvavimo šimtmetį  būsime pirmaujanti naujovių varomoji jėga, – teigė Herman Karabetyan, „Sharp Europe“ rinkodaros skyriaus viceprezidentas. – Parodoje demonstruojami gaminiai – nuo didelio ekrano televizorių iki interaktyvių jutiklinių ekranų, naujausių saulės energijos technologijų ir buitinių prekių – skirti pagerinti žmonių gyvenimus namie, darbe ir bet kurioje kitoje aplinkoje.“

Svarbiausias „Sharp“ pasirodymo IFA parodoje momentas yra 90 colių AQUOS 3D LED televizoriaus pristatymas. Tai pasaulyje didžiausias 3D LED televizorius, leidžiantis mėgautis dvigubai didesniu nei 55 colių modelio vaizdu ekrane. „Full HD“ 90 colių ekranas turi „Sharp“ technologiją „Quattron“, užtikrinančią daugiau spalvų ir ryškesnius 3D vaizdus, tiesioginį LED fono apšvietimą, įmontuotą „Wi-Fi“ bei prieigą prie pačių populiariausių programų, tokių kaip „YouTube“, „Facebook“ ir „Twitter“, kuri galima per „Sharp“ AQUOS NET+ vartotojo sąsają.

Didelių televizorių serija

„Sharp“ pristatys ir didelio ekrano 2012 AQUOS LED televizorių asortimentą, apimantį septynis 60 ar daugiau colių modelius, kurių daugelis turi 3D vaizdo funkciją. Daugelis didelio ekrano modelių pateikiami su integruota „Wi-Fi“ funkcija, o visuose modeliuose yra „Sharp“ AQUOS NET+ sąsaja. „Sharp“ didelio ekrano serijos modeliai turi A+ ar net A++ energijos klasės etiketę.

Siekdama suteikti vartotojams geriausius žiūrėjimo potyrius „Sharp“ parodoje pristatys savo ICC-LED televizorių. Jis sujungia „I-cubed Research Center“ sukurtą ICC technologiją ir „Sharp“ didelio ekrano didelės skiriamosios gebos LCD technologiją. ICC, integruota pažintinės kūrybos technologija (angl. Integrated Cognitive Creation Technology), yra visiškai nauja signalų apdorojimo technologija, skirta atkurti „pažintinį“ procesą, kuriuo žmogaus smegenys supranta šviesos dirgiklius natūraliame pasaulyje. Naujasis ekranas bus sukurtas norint pasiekti tiek didelę 3840 x 2160 pikselių skiriamąją gebą, tiek mažas energijos sąnaudas, kurias užtikrina efektyvesnis šviesos naudojimas.

Vartotojams, kurie ieško itin plonų LED televizorių, pastatomų bet kurioje namų vietoje, „Sharp“ pristatys savo „AQUOUS Freestyle“ idėjas. „AQUOUS Freestyle“ modeliai, pateikiami 40 colių, 46 colių, 52 colių ir 60 colių ekrano dydžio klasėse, pasižymi žymiai plonesniu ir lengvesniu nei daugelio LED televizorių dizainu. Šie televizoriai išgauna didelės skiriamosios gebos vaizdą „Wi-Fi“ ryšiu, todėl juos galima lengvai pastatyti bet kurioje namų vietoje, kur tik yra maitinimo lizdas.                                                                                                                                           

Interaktyvių ekranų sistema

Parodoje „IFA 2012“ „Sharp“ pristatys savo naujojo 70 colių LCD interaktyvaus ekrano prototipą profesionalų rinkoms. Didelės skiriamosios gebos QFHD ekranas yra jutiklinis ir sustiprina bendradarbiavimą, leisdamas vienu metu ekrane sąveikauti keliems naudotojams. „Sharp“ taip pat debiutuos su savo pirmuoju 32 colių QFHD staliniu monitoriumi, pasižyminčiu moderniu indžio, galio, cinko oksido (IGZO) ekranu, užtikrinančiu aukštesnės kokybės skiriamąją gebą ir mažesnes energijos sąnaudas, bei 90 colių „Full HD“ ekranu. Visuose ekranuose naudojama „Sharp“ LED foninio apšvietimo technologija, sumažinanti energijos sąnaudas.

Energijos valdymo namų sistema

Dar vienas dėmesio centras IFA parodoje yra „Smart Energy Home“. Saulės energijos gamyba ir naudojimas elektros energijai tiekti atskiriems namams yra svarbus klausimas, vykdant namų statybą ateityje. Turėdama didesnę nei 50 metų patirtį gamindama saulės energijos gaminius, „Sharp“ yra šios srities pradininkė, o gamybos prasme – viena iš pasaulio lyderių. „Smart Energy Home“ sistemai „Sharp“ sukūrė modulius, kurie yra įmontuojami į pastato išorę. Kartu su elegantišku dizainu šie moduliai sujungia energijos taupymą ir ekologišką bei švarią energijos gamybą.  

Kadangi saulės energija tampa vis svarbesnė gyventojų sektoriui, „Sharp“ neseniai pristatė verslui skirtą pilną fotovoltinę sistemą, skirta montuoti gyvenamuosiuose rajonuose. Rinkinį sudaro „Sharp“ fotovoltiniai moduliai, inverteris, įterpimo sistema, įvairūs nuolatinės srovės komponentai ir visi maži komponentai. Be to, kartu su „Hitachi Capital“ „Sharp“ siūlo daugybę finansavimo galimybių privatiems investuotojams ir verslo klientams. Ši schema liepos mėnesį jau buvo pradėta vykdyti Jungtinėje Karalystėje, o terminui įpusėjus planuojama ją plėsti ir kitose Europos šalyse.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »