„Sony PlayStation Network“ atsigauna

Publikuota: 2011 m. gegužės 17 d. antradienis

Nuo šių metų balandžio 20 dienos trukęs košmaras, kuomet „PlayStation Network“ patyrė įsilaužėlių ataką, baigėsi. Nuo vakar dienos, atnaujinus programinę įrangą (angl. firmware), visi „Sony PlayStation Network“ vartotojai ir vėl gali prisijungti prie tinklo. 

Pirmieji „Sony 3.61“ programinės įrangos atnaujinimai prasidėjo jau šį savaitgalį, o pirmieji laimingieji buvo Šiaurės Amerikos gyventojai, vėliau buvo pareita ir prie visos Europos. Šiuo metu tokia laimė suteikta visiems žaidėjams. Tačiau „Sony“ teigė, jog į senąsias vėžias programinė įranga turėtų būti sugrąžinta gegužės 31 dieną.

Iki šiol vis dar neaišku, kas organizavo ataką, kurios metu buvo pavogta apie 100 mln. „PSN“ vartotojų duomenų. Būtent tai privertė kompaniją visiškai pertvarkyti savo saugumo sistemą. Kaip pagrindinius kaltinamuosius „Sony“ įvardijo „Anonymous“ grupuotę, tačiau ši ir toliau neigia bet kokius kaltinimus.

Bendrovė „Sony“ puikiai supranta, kad atsiras labai daug vartotojų, kuriems du nemokami žaidimai nesuteiks pasitenkinimo. Todėl visiems PSN vartotojams metams bus organizuota nemokama personalinė apsauga nuo įsilaužėlių „All Clear ID plus“. Jeigu asmeninė informacija apie vartotojus visgi bus pavogta, „Sony“ nedelsdama apie tai praneš ir pasiūlys savo specialistų paslaugas, o draudimas sieks 1 mln. dolerių. 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »