Sulankstomus ir suvyniojamus ekranus LG pasiūlys 2017 metais

Publikuota: 2014 m. lapkričio 16 d. sekmadienis

Kompanijos „LG Electronics“ antrinė bendrovė „LG Display“, atsakinga už ekranų gamybą, paskelbė infografiką, vaizduojančią ekranų technologijos vystymosi tempą ir kryptį. Pasak korėjėčių, jau 2017 metais galima tikėtis sulankstomų ir susukamų planšetinių kompiuterių ir televizorių debiutų rinkoje.

„LG Display“ – viena didžiausių ekranų gamintojų pasaulyje. Tam, kad išlaikytų tokias pozicijas, koncernas turi sekti naujausiais technologiniais sprendimais, todėl nieko keisto, kad kompanijos mokslininkai atkakliai dirba ties naujų ekranų kartų, galinčių tapti revoliucija rinkoje, vystymu.

Remiantis šia maža LG paskelbta infografika, galima teigti, kad jau ateinančiais metais prekyboje turėtume išvysti planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus su ekranais, kuriuos lengva sulenkti.

Dar po dvejų metų galbūt pamatysime sulenkiamus televizorius, planšetinius ir nešiojamuosius kompiuterius su ekranais, kuriuos galima susukti kaip popieriaus lapą.

Šie pažadai nėra tušti žodžiai – LG atlieka eksperimentus šioje srityje jau keletą metų. 2013 m. kompanija pradėjo prekiauti „LG G Flex“ – išmaniuoju telefonu su užlenktu ekranu, o po kelių mėnesių pristatė 15 colių susukamą į ritinį ekraną.

Siekdama realizuoti savo vizijas „LG Display“ ketina pasitelkti P-OLED technologiją. Šis sprendimas leistų pagaminti žymiai plonesnius ir lengvesnius ekranus.

Šaltinis: faceit.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »