„Swype 3.0“ nuo šiol suderinama ir su „Honeycomb“

Publikuota: 2011 m. birželio 16 d. ketvirtadienis

„Swype“ – tai vienas iš populiariausių trečiųjų šalių klaviatūros programos paketų „Android“ išmaniesiems telefonams, o nuo šiol ir planšetiniams kompiuteriams. Kaip praneša oficialus „Swype“ internetinis puslapis, greitai viešai prieinama bus bandomoji 3.0 klaviatūros versija, kuri pasiūlys daugybę atnaujinimų, ypatingai palengvinančių tekstų rašymą planšete.

Vienas iš svarbiausių atnaujinimų yra toks, kad nuo šiol norimą tekstą bus galima rinkti ne tik braukiant pirštu per raides, bet ir renkant raides paprasčiausiu būdu, kaip esame įpratę kompiuteryje (dviem rankomis). „Swype 3.0“ klaviatūroje taip pat yra numatyta automatinė žodžių taisymo funkcija, kuri veiks ir su naujausiu klaviatūros tipu.

Kitas svarbus atnaujinimas – horizontali stumdoma žodžių juosta virš klaviatūros, kuri pasiūlys labiausiai tikėtinus žodžius. Priminsime, kad seniau „Swype“ klaviatūroje buvo naudojamas iššokantis pasirinkimo langas, kuris labiau trukdydavo, nei būdavo naudingas.

„Swype 3.0“ veiks su visais „Android“ įrenginiais, turinčiais HVGA, WVGA, FWVGA, QVGA, WQVGA, WSVGA, qHD ekranus. Klaviatūros programa veiks ir su specialiai „Honeycomb“ operacinei sistemai pritaikytais WXGA raiškos ekranais.

Be to, planšetiniame kompiuteryje „Swype 3.0“ klaviatūra turės papildomų funkcijų, kurios leis ją sumažinti arba pastumti į pasirinktą ekrano kampą. Kūrėjai, atsižvelgdami į didėjančius šių daugiafunkcių įrenginių matmenis, mano, kad tai turėtų dar labiau palengvinti teksto rinkimą.

Šiuo metu įdiegtą „Swype“ klaviatūrą galima rasti ir kai kuriuose naujuose „Android“ išmaniuosiuose telefonuose, tačiau vienas iš didžiausių trūkumų yra toks, kad klaviatūra suderinama tik su vienuolika kalbų, todėl, pavyzdžiui, mūsų šalyje ji praktiškai neturi realaus pritaikymo.

„Swype“ per 18 mėnesių buvo įdiegta net 50 milijonų kartų, todėl pasauliniu mastu tai yra iš tiesų labai populiari alternatyva telefonų gamintojų siūlomoms virtualioms klaviatūroms.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »