„Swype 3.0“ nuo šiol suderinama ir su „Honeycomb“

Publikuota: 2011 m. birželio 16 d. ketvirtadienis

„Swype“ – tai vienas iš populiariausių trečiųjų šalių klaviatūros programos paketų „Android“ išmaniesiems telefonams, o nuo šiol ir planšetiniams kompiuteriams. Kaip praneša oficialus „Swype“ internetinis puslapis, greitai viešai prieinama bus bandomoji 3.0 klaviatūros versija, kuri pasiūlys daugybę atnaujinimų, ypatingai palengvinančių tekstų rašymą planšete.

Vienas iš svarbiausių atnaujinimų yra toks, kad nuo šiol norimą tekstą bus galima rinkti ne tik braukiant pirštu per raides, bet ir renkant raides paprasčiausiu būdu, kaip esame įpratę kompiuteryje (dviem rankomis). „Swype 3.0“ klaviatūroje taip pat yra numatyta automatinė žodžių taisymo funkcija, kuri veiks ir su naujausiu klaviatūros tipu.

Kitas svarbus atnaujinimas – horizontali stumdoma žodžių juosta virš klaviatūros, kuri pasiūlys labiausiai tikėtinus žodžius. Priminsime, kad seniau „Swype“ klaviatūroje buvo naudojamas iššokantis pasirinkimo langas, kuris labiau trukdydavo, nei būdavo naudingas.

„Swype 3.0“ veiks su visais „Android“ įrenginiais, turinčiais HVGA, WVGA, FWVGA, QVGA, WQVGA, WSVGA, qHD ekranus. Klaviatūros programa veiks ir su specialiai „Honeycomb“ operacinei sistemai pritaikytais WXGA raiškos ekranais.

Be to, planšetiniame kompiuteryje „Swype 3.0“ klaviatūra turės papildomų funkcijų, kurios leis ją sumažinti arba pastumti į pasirinktą ekrano kampą. Kūrėjai, atsižvelgdami į didėjančius šių daugiafunkcių įrenginių matmenis, mano, kad tai turėtų dar labiau palengvinti teksto rinkimą.

Šiuo metu įdiegtą „Swype“ klaviatūrą galima rasti ir kai kuriuose naujuose „Android“ išmaniuosiuose telefonuose, tačiau vienas iš didžiausių trūkumų yra toks, kad klaviatūra suderinama tik su vienuolika kalbų, todėl, pavyzdžiui, mūsų šalyje ji praktiškai neturi realaus pritaikymo.

„Swype“ per 18 mėnesių buvo įdiegta net 50 milijonų kartų, todėl pasauliniu mastu tai yra iš tiesų labai populiari alternatyva telefonų gamintojų siūlomoms virtualioms klaviatūroms.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »