Technologinius BRAVIA televizorių pranašumus jau galima išbandyti ir Lietuvoje

Publikuota: 2013 m. birželio 12 d. trečiadienis

Šių metų pradžioje debiutavę „Sony“ nauji BRAVIA raiškieji televizoriai pasiekė Lietuvos rinką. Naujieji BRAVIA W serijos televizoriai yra aprūpinti pažangiausiomis vaizdo ir garso technologijomis, kurios padeda perteikti dar natūralesnes spalvas ir gilesnius įspūdžius. Daugiau papildomų funkcijų ir naujos derinimo su mobiliaisiais įrenginiais galimybės šiuos televizorius paverčia universaliu namų pramogų centru.

BRAVIA televizorių „W“ seriją sudaro keturi skirtingi modeliai: „KDL-W905A“, „KDL-W805A“, „KDL-W650A“, ir „KDL-600A“. Juose naudojamas „Sony“ sukurtas unikalus vaizdo apdorojimo variklis „X-Reality PRO“, kuris užtikrina, kad televizorių ekranuose visada bus atkuriamas itin detalus ir spalviniu tikslumu išsiskiriantis vaizdas nepriklausomai nuo turinio šaltinio. Ši televizorių serija aprūpinta ir „Motionflow XR“ technologija, tiksliau atkurianti greitai besikeičiantį vaizdą veiksmo filmų ar kompiuterinių žaidimų metu.

Serijos flagmanas – modelis „W905A“ – yra aprūpintas unikalia „TRILUMINOS Display“ ekrano apšvietimo technologija, kuri įgalina turtingesnius, autentiškus atspalvius su subtiliais tonais ir nepriekaištingai atvaizduoja sudėtingesnes grynąsias spalvas, tokias kaip raudona, mėlyna ir žalia. Kartu su „Sony“ vaizdo technologijomis panaudota bendrovės „QD Vision“ sukurta technologija „Quantum Dot“ atkuria gerokai platesnį spalvų spektrą ir užtikrina žymiai natūralesnį ir gyvybingesnį vaizdą ekrane su didesniu gylio pojūčiu.

Minėtas BRAVIA televizoriaus modelis taip pat išsiskiria netradiciniu garsiakalbių išdėstymu, kurie yra patalpinti į specialią už ekrano paslėptą 1,2 m ilgio ertmę. Tokia garsiakalbių konstrukcija, nepaisant iš priekio nepastebimos jų įrengimo vietos, leidžia išgauti kur kas sodresnius žemus ir žemesniuosius vidutinius garso tonus. Taip šie garsiakalbiai pagal atkuriamo garso kokybę prilygsta galingesnei aparatūrai, tai neabejotinai užtikrina daugiau geresnių pojūčių žiūrint veiksmo filmus, klausantis muzikos ar dialogų.

Visi „W“ serijos televizoriai turi integruotą belaidį interneto ryšį „Wi-Fi“ ir palaiko mobiliųjų įrenginių ekrano atvaizdavimo realiuoju laiku funkciją. Tuo metu kartu su „W905A“ modeliu pateikiamas nuotolinio valdymo pultelis „One-touch Remote“ padeda akimirksniu sujungti televizorių su telefonu (jeigu telefonas palaiko NFC technologiją).

Galop galimybė naudotis pasaulinio portalo „Sony Entertainment Network“ paslaugomis šiuos televizorius paverčia aukščiausio lygio pramoginiais kanalais. Per šiuos televizorius  taip pat galima naršyti internete ir naudotis populiariomis interneto paslaugomis, pavyzdžiui, „Youtube“, „Twitter“, „Skype“ ir „Facebook“.

Produktus apžiūrėti ir įsigyti galima didžiausiuose Lietuvos elektronikos prekių centruose.

Produktų nuotraukos ir specifikacijos ->>

 

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »