Uždirbti iš turinio „Youtube“ leis ir Lietuvos kūrėjams

Publikuota: 2015 m. balandžio 16 d. ketvirtadienis

Lietuvos kūrėjai dabar turi galimybę išplėsti savo auditoriją, padidinti savo kanalų žiūrimumą ir gauti pajamų iš „Youtube“ skelbiamo turinio. Kompanija „Youtube“ pranešė, kad Lietuvoje pradeda veikti jos Partnerių programa, kuri suteikia naujų galimybių turinio kūrėjams.  

„Youtube“ Partnerių programa siūlo nesuskaičiuojamas galimybes visiems kūrėjams, leisdama jiems užsidirbti iš savo kokybiškų vaizdo įrašų ar muzikos atlikimo ir bendrauti su įvairia vietos bei tarptautine auditorija naujais būdais. Lietuvos kūrėjai galės išplėsti ne tik žiūrovų pasiekiamumo galimybes, bet ir gauti uždarbį už įkelto turinio peržiūras.  

„Šiais laikais, kai muzikos albumų kompaktiniuose diskuose ar kitose laikmenose perkamumas mažėja, o viskas nepaprastai sparčiai keliasi į skaitmeninį pasaulį, „Youtube“ Partnerių programa yra puiki galimybė ne tik būti arti klausytojų, bet ir gauti pajamų už savo kūrybą. Manau, kad Lietuvos atlikėjai ir kiti turinio kūrėjai aktyviai naudosis šia galimybe. Juolab, kad ji leidžia ne tik uždirbti, bet ir geriau pažinti savo klausytojus“, – sako muzikos vadybos agentūros „BonOnBon“ partneris Mykolas Markauskas.  

Jis atstovauja tokiems atlikėjams kaip reperiai „Lilas ir Innomine“, Markas Palubenka ar Edgaras Lubys – šie atlikėjai „Youtube“ surenka šimtus tūkstančių ar net milijonus peržiūrų.

„Youtube“ Partnerių programos nauda

Buvimas „Youtube“ Partnerių programos nariais vaizdo įrašų kūrėjams leidžia uždirbti pinigų iš susijusių reklamų, tačiau jų nesusaisto griežtomis sutartimis – „Youtube“ neriboja, kur partneriai gali įkelti ir platinti savo turinį, leisdama uždirbti iš savo vaizdo įrašų tiek „Youtube“, tiek visur kitur.

Be to, visi Partnerių programos kūrėjai auditoriją gali burti pasinaudodami tokiais pagalbiniais įrankiais kaip „Creator Helpbook“ ar „Creator Academy“. Taip pat partneriai gauna prieigą prie „Creator Hub“ platformos, kuri siūlo įrankius geresnio turinio kūrimui, leidžia efektyviau didinti gerbėjų būrį ir savo kūrybingumą paversti pajamų šaltiniu.

Taip pat visi kūrėjai gali stebėti, kaip veikia jų kanalai, ir juos valdyti – „Youtube Analytics“ teikia daugybę pranešimų, padedančių sekti peržiūrų statistiką ir uždarbius bei įgyti įžvalgų, kurios gali padėti tobulėti.  

„Šiuo metu 30-yje šalių yra daugiau kaip milijonas kanalų, kurie savo kūrėjams per Partnerių programą duoda finansinės grąžos. Mes norime ir turime būti ten, kur yra potencialūs jų vartotojai. „Youtube“ kas mėnesį aplanko milijardas unikalių vartotojų, o kas minutę įkeliama 100 valandų trukmės vaizdo įrašų, kuriuos žmonės žiūri, komentuoja ir kuriais dalijasi su kitais. Esame labai laimingi, kad kūrėjai iš Lietuvos taip pat pagaliau gali prisijungti prie šios bendruomenės. Dėsime visas pastangas, kad padėtume jiems uždirbti iš savo turinio, gerinti įgūdžius ir auginti kūrybingumą, padėsime jiems susijungti ir bendradarbiauti su mūsų partneriais visame pasaulyje“, – sako kompanijos „Google“ rinkodaros vadovas Baltijos šalyse Regimantas Urbanas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »