Uždirbti iš turinio „Youtube“ leis ir Lietuvos kūrėjams

Publikuota: 2015 m. balandžio 16 d. ketvirtadienis

Lietuvos kūrėjai dabar turi galimybę išplėsti savo auditoriją, padidinti savo kanalų žiūrimumą ir gauti pajamų iš „Youtube“ skelbiamo turinio. Kompanija „Youtube“ pranešė, kad Lietuvoje pradeda veikti jos Partnerių programa, kuri suteikia naujų galimybių turinio kūrėjams.  

„Youtube“ Partnerių programa siūlo nesuskaičiuojamas galimybes visiems kūrėjams, leisdama jiems užsidirbti iš savo kokybiškų vaizdo įrašų ar muzikos atlikimo ir bendrauti su įvairia vietos bei tarptautine auditorija naujais būdais. Lietuvos kūrėjai galės išplėsti ne tik žiūrovų pasiekiamumo galimybes, bet ir gauti uždarbį už įkelto turinio peržiūras.  

„Šiais laikais, kai muzikos albumų kompaktiniuose diskuose ar kitose laikmenose perkamumas mažėja, o viskas nepaprastai sparčiai keliasi į skaitmeninį pasaulį, „Youtube“ Partnerių programa yra puiki galimybė ne tik būti arti klausytojų, bet ir gauti pajamų už savo kūrybą. Manau, kad Lietuvos atlikėjai ir kiti turinio kūrėjai aktyviai naudosis šia galimybe. Juolab, kad ji leidžia ne tik uždirbti, bet ir geriau pažinti savo klausytojus“, – sako muzikos vadybos agentūros „BonOnBon“ partneris Mykolas Markauskas.  

Jis atstovauja tokiems atlikėjams kaip reperiai „Lilas ir Innomine“, Markas Palubenka ar Edgaras Lubys – šie atlikėjai „Youtube“ surenka šimtus tūkstančių ar net milijonus peržiūrų.

„Youtube“ Partnerių programos nauda

Buvimas „Youtube“ Partnerių programos nariais vaizdo įrašų kūrėjams leidžia uždirbti pinigų iš susijusių reklamų, tačiau jų nesusaisto griežtomis sutartimis – „Youtube“ neriboja, kur partneriai gali įkelti ir platinti savo turinį, leisdama uždirbti iš savo vaizdo įrašų tiek „Youtube“, tiek visur kitur.

Be to, visi Partnerių programos kūrėjai auditoriją gali burti pasinaudodami tokiais pagalbiniais įrankiais kaip „Creator Helpbook“ ar „Creator Academy“. Taip pat partneriai gauna prieigą prie „Creator Hub“ platformos, kuri siūlo įrankius geresnio turinio kūrimui, leidžia efektyviau didinti gerbėjų būrį ir savo kūrybingumą paversti pajamų šaltiniu.

Taip pat visi kūrėjai gali stebėti, kaip veikia jų kanalai, ir juos valdyti – „Youtube Analytics“ teikia daugybę pranešimų, padedančių sekti peržiūrų statistiką ir uždarbius bei įgyti įžvalgų, kurios gali padėti tobulėti.  

„Šiuo metu 30-yje šalių yra daugiau kaip milijonas kanalų, kurie savo kūrėjams per Partnerių programą duoda finansinės grąžos. Mes norime ir turime būti ten, kur yra potencialūs jų vartotojai. „Youtube“ kas mėnesį aplanko milijardas unikalių vartotojų, o kas minutę įkeliama 100 valandų trukmės vaizdo įrašų, kuriuos žmonės žiūri, komentuoja ir kuriais dalijasi su kitais. Esame labai laimingi, kad kūrėjai iš Lietuvos taip pat pagaliau gali prisijungti prie šios bendruomenės. Dėsime visas pastangas, kad padėtume jiems uždirbti iš savo turinio, gerinti įgūdžius ir auginti kūrybingumą, padėsime jiems susijungti ir bendradarbiauti su mūsų partneriais visame pasaulyje“, – sako kompanijos „Google“ rinkodaros vadovas Baltijos šalyse Regimantas Urbanas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kas laimės: lietuviškos technologijų baimės ar mašinos, atstojančios Dievą?

Kaip keičiantis technologijoms keičiasi pasaulis aplinkui? Apie tai kalbamės su informacinių technologijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi. skaityti »

Kaip pradėti kurti „tech“ karjerą?

Darbo rinkos prognozės, vertinant 10–15 metų į priekį, didžiuliu greičiu ir toliau įtvirtina vieną svarbią kryptį – technologijas. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »

Sukurtas atminties lustas padės greičiau apdoroti informaciją

Kalifornijos technologijos instituto tyrėjai sukūrė lustą, padėsiantį greičiau apdoroti informaciją mažesniuose įrenginiuose. skaityti »

„Samsung“ pristatė itin greitą ir patikimą nešiojamą diską „SSD T5“

Įrenginys turi naujausią 64 sluoksnių „V-NAND“ technologiją, todėl pasižymi vienu didžiausių rinkoje įrašymo greičiu, duomenų užšifravimu bei yra kompaktiško, bet patvaraus dizaino. skaityti »

Pirmasis telefonas vaikui: į ką atkreipti dėmesį perkant?

Rugsėjis tėveliams ir jų atžaloms, pradedančioms eiti į mokyklą, atneša nemažai iššūkių. Kai kuriems jų tenka pasirūpinti ne tik būtinais mokykliniais reikmenimis, tačiau ir tokiais pirkiniais kaip išmanusis telefonas. skaityti »

„IFA 2017“ parodoje – „Samsung“ produktai, keičiantys žmogaus kasdienybę

Šiuo metu Berlyne vykstančioje technologijų parodoje „IFA 2017“ „Samsung“ pristatė produktus, kurie, anot kompanijos atstovų, netolimoje ateityje pakeis mūsų kasdienybę. skaityti »

„Fitbit“ pristatė išmanųjų laikrodį „Ionic“

Fizinio aktyvumo apyrankių ir laikrodžių gamintoja „Fitbit“ šią savaitę pristatė ilgai lauktą produktą – išmanųjį laikrodį sportuojantiems „Fitbit Ionic“. skaityti »

Kaip išsirinkti planšetinį kompiuterį mokiniui?

Labai didelis planšetinių kompiuterių mobilumas suderintas su aukšto lygio funkcionalumu ir mažesnėmis nei nešiojamų kompiuterių kainomis lemia, kad ruošiantis mokyklai tikrai verta pagalvoti būtent apie šio įrenginio įsigijimą. skaityti »