Vandeniui atsparus išmanusis laikrodis „Samsung Gear S3“ jau Lietuvoje

Publikuota: 2017 m. sausio 16 d. pirmadienis

Naujausią išmanųjį laikrodį „Samsung Gear S3“ nuo šiandien galima įsigyti ir Lietuvoje. Įrenginys išsiskiria atsparumu vandeniui ir dulkėms (IP68 standartas), nesenstančiu dizainu bei suderinamumu su „iOS“ operacinę sistemą palaikančiais prietaisais.

„Su „Gear S3“ mes tęsiame savo dėvimų prietaisų tradicijas, taikydami naujausias inovacijas, palengvinančias žmonių gyvenimą, – sako Simonas Skupas „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas. – Naujasis laikrodis tai įvairioms gyvenimo situacijoms skirtas prietaisas, kurį nuo šiandien gali išbandyti ir Lietuvos gyventojai.“

„Samsung Gear S3“ integruotos naujausios technologijos – atsparumas vandeniui be dulkėms, integruotas GPS, barometro bei spidometro programėlės. Naudodamiesi šiuo prietaisu, jo savininkai taip pat galės sekti savo kasdienį aktyvumą, matyti nueitą atstumą, išdegintas kalorijas bei pasimatuoti pulsą. Be to, šio laikrodžio savybėmis galės naudotis dar didesnis technologijų gerbėjų ratas, mat įrenginys yra suderinamas su „iOS“ platformą turinčiais išmaniaisiais telefonais.

Lyginant su pirmtaku „Gear S2”, „Gear S3“ išskirtinis besisukantis ciferblatas buvo patobulintas naujomis funkcijomis. Neliesdami ekrano vartotojai nuo šiol gali priimti arba atmesti skambutį ar atidėti žadintuvą. Be to, rašant ir piešiant ekrane, žinutės gali automatiškai pavirsti į tekstus ir jaustukus. Vartotojai, naudodamiesi priminimo aplikacija gali sukurti trumpus priminimus ir darbų sąrašus tam, kad suvaldytų netgi beprotiškiausius tvarkaraščius.

Vartotojai Lietuvoje gali rinktis iš dviejų modelio variantų: sportiško ir praktiško „Gear S3 frontier” aktyviems ir „Gear S3 classic” siekiantiems elegancijos. Abiejų modelių kaina 399 Eur.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »