Elektroninis aukcionas padėjo sutaupyti milijoną litų

Publikuota: 2013 m. sausio 30 d. trečiadienis

Viešuosiuose pirkimuose Lietuvoje vis dar retai taikomas elektroninis aukcionas – vienas efektyviausių būdų taupyti. Kalėjimų departamentui prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos, Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos (CVP IS) priemonėmis neseniai surengus aukcioną maisto produktams nuteistiesiems pirkti, pavyko sutaupyti beveik milijoną litų.

Didžiausias pastarųjų metų elektroninis aukcionas, kurį sudarė net 298 dalys, vyko tris dienas, nuo septynių valandų ryto iki septynių valandų vakaro. Jame dalyvavo 19 tiekėjų, o bendra pasiūlymų vertė aukciono metu sumažėjo nuo 9,5 mln. litų iki 8,8 mln. litų.

Tarp aukciono laimėtojų – net tik stambios maisto tiekimo bendrovės, bet ir ūkininkas, sugebėjęs sėkmingai pasinaudoti elektroninio aukciono galimybėmis. Kalėjimų departamentas tokiu būdu maistu visiems metams aprūpino penkias šalies įkalinimo įstaigas.

„Elektroninį aukcioną išbandėme jau antrą kartą, tačiau šis pirkimas buvo išskirtinis savo dydžiu, todėl prireikė nemažai pastangų ir laiko jam pasirengti. Daug naudos davė ir Viešųjų pirkimų tarnybos parengtos rekomendacijos. Todėl aukcionas pavyko ir manome, kad tai yra vienas geriausių būdų gauti mažiausią kainą“, – sakė Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Infrastruktūros ir turto valdymo skyriaus vedėjas Mindaugas Petkelis.            

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »