„Euro-2012“ finalas socialiniame tinkle „Twitter“ pasiekė sportinį rekordą

Publikuota: 2012 m. liepos 2 d. pirmadienis

Per „Еuro-2012“ finalines rungtynes, kuriose susitiko Italijos ir Ispanijos futbolo rinktinės, „Twitter“ vartotojai publikavo iki 15 tūkst. žinučių per sekundę.

Daugiausia žinučių – 15 358 per sekundę – vartotojai publikavo, kai Ispanija įmušė savo ketvirtą įvartį. Toks skaičius pranešimų, teigia „Twitter“, yra rekordinis tarp sporto įvykių. Iš viso per rungtynes, kuriose ispanai sutriuškino savo varžovus, publikuota 16,5 mln. su žaidimu susijusių pranešimų.

Per finalines rungtynes Italija užrašuose buvo minima 2,6 mln. kartų, o Ispanija – 2,7 mln.

„Twitter“ seka rezonansinius įvykius, į kuriuos aktyviai reaguoja vartotojai. 2011-ųjų pabaigoje bendrovė atrinko svarbiausius tokius įvykius.

Taip pat 2011-ųjų gruodį pasiektas absoliutus pranešimų skaičiaus per sekundę rekordas – buvo publikuota 25 088 pranešimai per sekundę, kai per Japonijos TV buvo rodomas animacinis Hayao Miyazaki filmas „Dangaus pilis Laputa“ (Laputa Castle in the Sky).

Šaltinis: lenta.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »