„Firefox 6“ ir „Firefox 7“ bus išleistos dar šiais metais

Publikuota: 2011 m. liepos 10 d. sekmadienis

Lenktyniaudami dėl „geriausios naršyklės“ titulo, „Firefox“, „Chrome“ ir „Internet Explorer“ kūrėjai nepaliaujamai stengiasi išleisti kuo naujesnes savo produktų versijas. Vienas motyvų akivaizdus – žmonės linkę manyti, jog kuo versija naujesnė, tuo ji greičiau veikia ir apskritai geresnė.

„Firefox“ per septynerius savo gyvavimo metus išleido 4 stabilias versijas, o visai neseniai pasirodė ir penktoji. Pastaruoju metu „Firefox“ strateginiai planai verčiasi aukštyn kojomis. Oficialiai žinoma, jog šiuo metu kuriamos „Firefox 6“ bei „Firefox 7“ ir pagal dabartinius planus, jos turėtų būti išleistos dar šiemet. Natūralu, jog rimtesnių patobulinimų jose įdiegti niekas nespės, tačiau kai kurie smulkesni atnaujinimai ir klaidų korekcijos bus įtrauktos – kaip ir anksčiau tai buvo daroma su visais „Firefox“ atnaujinimais (iki 4 versijos imtinai).

Naudotojai jau dabar gali parsisiųsti ir išmėginti kasdien atnaujinamas bandomąsias „Firefox 6“ bei „Firefox 7“ versijas. Tiesa, būtina prisiminti, jog šių programų stabilumo kūrėjai kol kas negarantuoja, taip pat jos kol kas dar nesuderinamos su daugeliu „Firefox“ įskiepių (angl. extensions) ir papildinių (angl. add-ons).

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »