„Google Maps“ atvėrė Vilniaus oro uosto vidų

Publikuota: 2017 m. sausio 25 d. trečiadienis

Apie Vilniaus oro uostą galima sužinoti dar daugiau – nuo šiol jo vidaus žemėlapį galima pamatyti per „Google“ siūlomą internetinių žemėlapių paslaugą. 

„Kelionės ne visiems žmonėms kelia vien malonių patirčių, neretai jas lydi ir stresas – nemažai jų jaudinasi prieš skrydį, ypač jei jis – dar nelankytame oro uoste. Mums svarbu, kad mūsų keleiviai patirtų kuo daugiau teigiamų įspūdžių, todėl nuolat ieškome sprendimų, kurie leistų jiems jaustis patogiai ir komfortiškai. Šis internetinis Vilniaus oro uosto vidaus žemėlapis kaip tik ir padės iš anksto pasiruošti kelionei. Negana to, žvelgdami į jį keliaujantieji galės matyti, kur labiausiai jie norėtų praleisti savo laiką iki skrydžio“, - sako Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Jos teigimu, visame pasaulyje oro uostai stengiasi keleiviams padėti susigaudyti ir kuo greičiau patekti į norimą vietą, tad vidaus planų perkėlimas į virtualią erdvę – neišvengiamas žingsnis siekiant patenkinti kintančius keleivių įpročius bei augančius jų poreikius. Tiesa, tokia naujovė naudojama dar ne visur. Pavyzdžiui, kaimyninių Rygos, Minsko ar Varšuvos oro uostų lankytojai šios galimybės dar neturi.

Šiuo metu kiekvienas žmogus per „Google“ internetinių žemėlapių paslaugą gali susipažinti su Vilniaus oro uosto vidaus žemėlapiu, išsiaiškinti atvykimo ir išvykimo salių išsidėstymą, parduotuvių ir maitinimo įstaigų pavadinimus bei tikslias jų vietas. Paprastesnė orientacija Vilniaus oro uoste sumažins kelionės rūpesčių ir skrydžių bus galima laukti  be papildomo streso.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »