Įprastos interneto svetainės išnyks po kelerių metų?

Publikuota: 2011 m. liepos 23 d. šeštadienis

Jau ne vienerius metus interneto puslapiai yra tapę įprastais mūsų aplinkos atributais. Šiandien jau sunku įsivaizduoti gyvenimą be interneto svetainių lankymo bei kompanijos be savo internetinės atstovybės. Tačiau ar taip bus ir ateityje?

Jimas Boultonas, šiuo metu Niujorke veikiančios parodos „Digital Archeology“ kuratorius, teigia, kad ateityje viskas keisis. J. Boultono specializacija – interneto svetainių dizaino istorija bei interneto plėtra. Specialistas teigia, kad šiuolaikinei tinklo struktūrai liko gyvuoti tik keleri metų. Iki to laiko įprastus interneto puslapius pakeis integruotos socialinės tarnybos.

„Po kelerių metų nebus tokio dalyko, kaip interneto puslapis. Internete vystantis socialiniams tinklams visi įvykiai „bursis“ apie žmogų, o ne organizaciją“, – sakė J. Boultonas.

Tai reiškia, jog orientuotas į žmogų, tinklas ims generuoti žmogų dominančių pranešimų srautą. Ir jam daugiau nebereiks interneto platybėse ieškoti jį dominančios informacijos, prenumeruoti naujienų oficialiuose kompanijų puslapiuose bei bandyti kaip nors sinchronizuoti įvairius naujienų šaltinius.

J. Boultono nuomonė atrodo gana realistiškai, žinant tai, kad socialinių tinklų tarpusavio integracija po truputį įgauna pagreitį. Didelės ir nelabai kompanijos bei organizacijos kuria atstovybes socialiniuose tinkluose ir transliuoja jose savo naujienas. O patys tinklai savarankiškai mokosi siūlyti vartotojui jį dominantį turinį.

Šaltinis: tiptop.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kas lemia interneto spartą?

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys,... skaityti »

Saugesnio interneto diena: patarimai naudotojams

2017 m. vasario 7 d. Europoje minima Saugesnio interneto diena, kurios tikslas – paskatinti jaunus žmones saugiau ir atsakingiau naudotis internetu bendraujant, apsiperkant, siunčiantis filmus bei muziką. skaityti »

„Google Maps“ atvėrė Vilniaus oro uosto vidų

Apie Vilniaus oro uostą galima sužinoti dar daugiau – nuo šiol jo vidaus žemėlapį galima pamatyti per „Google“ siūlomą internetinių žemėlapių paslaugą. skaityti »

46 proc. Lietuvos gyventojų lankėsi valstybės institucijų ir įstaigų interneto svetainėse

Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos užsakymu 2016 m. IV ketv. atlikto tyrimo duomenimis, 46 proc. Lietuvos gyventojų per pastaruosius 12 mėn. lankėsi valstybės institucijų ir įstaigų interneto svetainėse. skaityti »

Kovai su patyčiomis – seminarai internetu

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“ kartu su partneriais - elektroniniu dienynu TAMO, toliau tęsia veiklas kovoje su patyčiomis ir emociniu smurtu. skaityti »

Vaikai nesuvokia, kokios grėsmės jų tyko internete

Trečdalis penkiolikmečių yra dalinęsi internete savo nuotraukomis, kuriose jie buvo apsinuoginę. Tai – tik vienas iš šokiruojančių faktų, kuriuos atskleidė daugiau nei metus trukęs Anglijos vaikų reikalų komisaro tyrimas. skaityti »

Pavydas interneto draugams kelia neigiamas emocijas

Socialinė žiniasklaida prasidėjo kaip priemonė palaikyti ryšį su draugais ir dalytis laimingais prisiminimais. skaityti »

Kuo „Facebook“ nustebins 2017-aisiais?

Populiariausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ 2016-aisiais savo vartotojus džiugino naujų funkcijų ir patobulinimų gausa. skaityti »

Suomiai labiausiai priklausomi nuo interneto

Švedų mobiliojo ryšio operatorius „Tefficient“ atliko tyrimą 32-ose pasaulio šalyse, siekdamas išsiaiškinti, kuri šalis yra labiausiai priklausoma nuo išmaniųjų elektroninių prietaisų. skaityti »

Prie interneto lietuviai dažniausiai jungiasi išmaniaisiais telefonais

Išmanusis telefonas tampa pagrindine Lietuvos gyventojų priemone naudotis internetu. skaityti »

Per internetą daugiausia apsiperka Izraelio gyventojai

2016 metais į Izraelį atėjo 8,1 tonos prekių, užsakytų užsienio el. parduotuvėse. skaityti »