Lietuvos internetinėje prekyboje – pasaulinė inovacija

Publikuota: 2016 m. rugsėjo 22 d. ketvirtadienis

Lietuvoje startuoja visiškai naujas mažiausių kainų paieškos portalas www.priceposter.lt. Pasaulyje analogų neturinti paslauga leidžia naudotojui įsigyti norimą prekę internetu už realiai mažiausią kainą rinkoje, tačiau pačiam naudotojui nereikia gaišti laiko ir naršyti po internetą, nes visą paieškos darbą ir prekės užsakymą atlieka portalas.

Geriausios mažmeninės kainos paieška vyksta palyginamuoju principu. Štai naudotojas internete rado patinkančią prekę ir nori ją įsigyti už palankiausią kainą. Portale www.priceposter.lt jis pateikia konkrečią užklausą, nurodo, kur ir kokią mažiausią tos prekės kainą jam pavyko rasti, kiek laiko pardavėjai gali teikti savo kainų pasiūlymus, pavyzdžiui, tris valandas ar vieną darbo dieną. Toliau darbo imasi portalas, kuris užklausą išsiunčia interneto parduotuvėms ir firmoms Lietuvoje, parduodančioms būtent tą prekę. Portalo duomenų bazėje – daugiau kaip 2 000 Lietuvos prekybos įmonių. Siūlymai vyksta atvirkštinio aukciono principu, kurį laimi mažiausią kainą pasiūlęs pardavėjas, tačiau to derybinio elemento pirkėjas nemato, jam nuperkama prekė iš mažiausią kainą pasiūliusio pardavėjo. Pateikdamas užklausą, naudotojas sumoka 1 Eur užstatą, kuris vėliau jam grąžinamas, o susimokėti galima pavedimu arba trumpąja žinute. Simbolinis euras padeda apsisaugoti nuo interneto šiukšlintojų. 

Portalo komanda pastebėjo, kad atvirkštinio aukciono sistema efektyviausiai veikia perkant buitinę techniką, elektroniką, kompiuterius, kosmetiką, įrankius, automobilių, sporto prekes, sodo techniką, santechniką. Vienas ar keli rinkoje esantys ir tam tikroms prekėms išskirtines teises turintys pardavėjai kainų klausimais dažniausiai nebūna labai lankstūs, tačiau net ir pačioje pradžioje, per bandomąjį mėnesį nebuvo nei vieno atvejo, kad portalas nebūtų gavęs geresnio kainos pasiūlymo.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »