Lietuvos internetinėje prekyboje – pasaulinė inovacija

Publikuota: 2016 m. rugsėjo 22 d. ketvirtadienis

Lietuvoje startuoja visiškai naujas mažiausių kainų paieškos portalas www.priceposter.lt. Pasaulyje analogų neturinti paslauga leidžia naudotojui įsigyti norimą prekę internetu už realiai mažiausią kainą rinkoje, tačiau pačiam naudotojui nereikia gaišti laiko ir naršyti po internetą, nes visą paieškos darbą ir prekės užsakymą atlieka portalas.

Geriausios mažmeninės kainos paieška vyksta palyginamuoju principu. Štai naudotojas internete rado patinkančią prekę ir nori ją įsigyti už palankiausią kainą. Portale www.priceposter.lt jis pateikia konkrečią užklausą, nurodo, kur ir kokią mažiausią tos prekės kainą jam pavyko rasti, kiek laiko pardavėjai gali teikti savo kainų pasiūlymus, pavyzdžiui, tris valandas ar vieną darbo dieną. Toliau darbo imasi portalas, kuris užklausą išsiunčia interneto parduotuvėms ir firmoms Lietuvoje, parduodančioms būtent tą prekę. Portalo duomenų bazėje – daugiau kaip 2 000 Lietuvos prekybos įmonių. Siūlymai vyksta atvirkštinio aukciono principu, kurį laimi mažiausią kainą pasiūlęs pardavėjas, tačiau to derybinio elemento pirkėjas nemato, jam nuperkama prekė iš mažiausią kainą pasiūliusio pardavėjo. Pateikdamas užklausą, naudotojas sumoka 1 Eur užstatą, kuris vėliau jam grąžinamas, o susimokėti galima pavedimu arba trumpąja žinute. Simbolinis euras padeda apsisaugoti nuo interneto šiukšlintojų. 

Portalo komanda pastebėjo, kad atvirkštinio aukciono sistema efektyviausiai veikia perkant buitinę techniką, elektroniką, kompiuterius, kosmetiką, įrankius, automobilių, sporto prekes, sodo techniką, santechniką. Vienas ar keli rinkoje esantys ir tam tikroms prekėms išskirtines teises turintys pardavėjai kainų klausimais dažniausiai nebūna labai lankstūs, tačiau net ir pačioje pradžioje, per bandomąjį mėnesį nebuvo nei vieno atvejo, kad portalas nebūtų gavęs geresnio kainos pasiūlymo.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »