Moksleiviai mokyklinių prekių nelinkę pirkti internetu

Publikuota: 2016 m. rugpjūčio 9 d. antradienis

Artėjant rugsėjui daugybei mokyklinio amžiaus vaikų tėvų kyla galvos skausmas supirkti visus mokyklinius reikmenis. Taupydami laiką ir išlaidas šiuolaikiniai tėvai linkę daug ką įsigyti per internetą, tačiau jų vaikai, pasirodo, su tuo nesutinka.

Amerikos banko „Citi“ atliktas tyrimas rodo, kad mokyklines prekes moksleiviai linkę įsigyti realiose parduotuvėse, o ne per internetą.

84 proc. iš 1 000 apklaustų tėvų teigia, kad jų vaikai nori apsipirkti naujų mokslo metų išvakarėse, kartu su jais vaikštinėdami po realias parduotuves. Tik 16 proc. atsakė, kad jų vaikai nieko prieš visas mokyklai reikiamas priemones susipirkti per internetą.

Anot tėvų, jų vaikai apsipirkti realiose parduotuvėse mėgsta todėl, kad jiems patinka parduotuvėse leisti laiką kartu (59 proc.), jie mėgsta paliesti ir išbandyti prekes (59 proc.), nori palyginti tokio paties tipo skirtingų spalvų ir skirtingo dydžio prekes (58 proc.).

Apklausos rodo, kad pagrindinis veiksnys, skatinantis rinktis prekybą per internetą – galimybė grąžinti netinkamas prekes. 73 proc. apklaustųjų mano, kad grąžinimo periodas turi būti ilgesnis nei 7 dienos, o 39 proc. norėtų, kad prekes būtų galima grąžinti ne trumpiau kaip per tris savaites.

47 proc. suaugusiųjų teisę išsirinkti mokyklines prekes palieka savo vaikams. Taigi reklamdaviai mokyklinių prekių reklamą turėtų orientuoti ir į moksleivius, ir į jų tėvus.

Šaltinis: psm7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Interaktyviame žemėlapyje galima sužinoti, kur ir kodėl nėra elektros

Elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ gerindama klientų informavimą pristato interaktyvų žemėlapį, kuriame realiu laiku skelbiama informacija apie elektros skirstymo tinklo darbą. skaityti »

Neįgaliųjų organizacija imasi socialinio verslo

Protinę negalią turinčių asmenų užimtumu besirūpinanti neyriausybinė organizacija VšĮ Lobių dirbtuvės imasi naujos veiklos – medžio gaminių pardavimu el. parduotuvėje. skaityti »

„Facebook“ socialiniame tinkle – 2 mlrd. narių

Socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjas Markas Cukerbergas pranešė, kad birželio 27 d. tinklo narių skaičius pasiekė 2 milijardus. skaityti »

Lietuviškam interneto adresui – 25-eri

1992 metų birželį, padedant Norvegijos vyriausybei, internete buvo įkurtas LT srities domenas. skaityti »

Daiktų interneto perspektyvos auga

Tyrimo bendrovė „International Data Corp.“ paskelbė atnaujintas prognozes apie Daiktų interneto rinką skaityti »

Internetinė prekyba po dešimties metų: parduotuvė kišenėje ir kvapai internetu

Pagal pirkusiųjų internetu gyventojų skaičių Lietuva dar vis atsilieka nuo Europos Sąjungos vidurkio, tačiau skaičiuojama, kad jį pavyks pasiekti jau po trejų metų. skaityti »

Po ketverių metų internetu naudosis daugiau nei pusė pasaulio gyventojų

Didžiausia tinklo įrangos gamintoja „Cisco Systems“ paskelbė ataskaitą „Visual Networking Index Complete Forecast“, kurioje prognozuojama interneto infrastruktūros plėtra. skaityti »

Saugus internetas – naujos galimybės žmonėms ir verslui

Valstybinio vizito į Estiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Estijos vadove Kersti Kaljulaid Taline atidarė tarptautinį „EuroDIG“ forumą. skaityti »

ES kovoja už europietišką audiovizualinį turinį internete

Europos Sąjunga sugriežtino reikalavimus audiovizualiniam turiniui, skelbiamam internetu. skaityti »

„Cisco Systems“ pelnas išaugo

Didžiausia pasaulyje tinklo įrangos gamintoja „Cisco Systems“ per trečiąjį finansinį ketvirtį padidino grynąjį pelną, nepaisant į sumažėjusias pajamas. skaityti »